Allahindlus!

Pizzolato Prosecco DOC Brut Organic Vegan

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
8.54 
11.39 €/L
Hind on kuvatud Sulle juba -30% soodushinnaga
Kaal
75 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Tootja
Bränd
Viinamari
Värvus
Maitse
Stiil
Maht
Kogus kastis

Serveerimistemperatuur
Toidusoovitus
Alkoholisisaldus
Hind on kuvatud Sulle juba -30% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

Pizzolato Prosecco Spumante Brut on valmistatud Trevizo tasandikelt korjatud Glera viinamarjadest. Vahuvein on särava õlgkollase värvusega. Aroomis on tunda rohelist õuna, pirni, aprikoosi ja tsitrust. Maitse on pehme ja puuviljane.

Sobib suurepäraselt aperatiiviks, kergete roogade, sushi ja sashimi kõrvale

TARBIMISSOOVITUS

Sobib hästi aperitiiviks. Toitudest sobida koos roogadega kalast või risottoga.

Kirjeldus

Pizzolato veinid pakuvad elegantset segu traditsioonilistest viinamarjasortidest ja ökoloogilisest põllumajandusest, luues unikaalse maitseelamuse. Pizzolato veinimaja pühendumine jätkusuutlikkusele ja looduslikele protsessidele kajastub nende veinide puhtas maitseis ja keskkonnasõbralikus filosoofias.
Pizzolato ökoloogilised veinid on tuntud oma keerukate maitseprofiilide poolest, mis väljendavad Itaalia põhjalikku viinamarjakasvatuse traditsiooni ja kohalikku pärandit. Pizzolato veinide valik ulatub kuivadest valgetest veinidest kuni täidlaste punaste veinideni, pakkudes iga maitse-eelistuse jaoks midagi unikaalset. Pizzolato veinid on ideaalne valik neile, kes hindavad mitmekesist maitsepaletti ja soovivad toetada jätkusuutlikku põllumajandust ning keskkonnasõbralikke tootmisviise.

“Elav maitse, looduse puudutus – Pizzolato veinid, kus traditsioon kohtub ökoloogiaga.”