Rose de Saignee, Grand Cru, Champagne, Louis De Sacy

66.00 
88.00 €/L
Kaal
75 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Piirkond
Tootja
Bränd
Viinamari
Värvus
Stiil
Maitse
Alkoholisisaldus
Maht
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis

Toidusoovitus

ISELOOMUSTUS

Rose de Saignee on valmistatud 75 % Pinot noir ja 25 % Chardonnay viinamarjadest, mis on pärit Grand Cru aedadest. Lõheroosa, aroomis punased marjad, kuivatatud metskirss, metsmaasikas ja vaarikas, taustal pirnisus. Kuiv, täidlane ja võimsa, tasakaalus struktuuriga rose Champagne.

TARBIMISSOOVITUS

Sobib aperitiiviks või külmade eelroogadega linnulihast ja kalast.

Tootekood: 3184710002220 Kategooriad: , ,

Louis De Sacy

Viinamarjaistanduste olemasolust Verzy-s on täheldatud juba aastast 700. Esimesed märkmed Sacy perekonna kohta ajaloos on aastast 1633. Tol ajal olid Bartelemy Sacy omandis viinamarjaistandused ”Champ Saint-Remi-s” Verzy lähedal, täna tuntud kui ” La Montagne de Reims”. Sacy-de perekond on elanud sellest ajast Verzy-s ning täna kasvatab Alain Sacy 20 hektaril Grand Cru aedades viinamarju kõrgeima kvaliteediga šampanja tootmiseks.

Šampanjade Cru süsteem erineb Bordeaux ja Bourgogne Cru süsteemidest. “Échelle des Crus” süsteem määrab kvaliteedi 100 punkti süsteemis külale, mille lähedalt viinamarjad on pärit. Madalaima reitinguga külades hinnangud vahemikus 90 – 99%. Grand Cru külades hinnang 100%. Louis De Sacy Grand Cru šampanjade viinamarjad on pärit La Montagne de Reims alalt.