AVALLONE - 29 AASTAT KOGEMUST

Avallone on Eesti üks suuremaid jookide maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Avallone tiim koosneb tugevatest müügiesindajatest ja sommeljeedest. 1994. aastal asutatud ja 100% eraomanduses Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Oleme spetsialiseerunud iga kliendi ja tarbija jaoks tuntud kaubamärkide esindamisele ja turundamisele koos hea kliendisuhtega. Oleme pühendunud oma klientidele üle kogu Eesti. Meie klientideks on jaemüüjad, Cash&Carry, toitlustusettevõtted, restoranid, baarid, ööklubid ja hotellid. Meie portfellis on tuntud kaubamärgid ja tooted üle kogu maailma. Oleme esindatud Eesti suurimates poekettides: Rimi, Prisma, Selver, eSelver, Coop, eCoop, Barbora, A1000 Marketid, Kaupmees ja Maxima. Samuti leiab meie tooteid Kaubamajast ja Stockmannist.

Avallone tuntumad brändid:

Avallone esinduspood ja ladu asuvad Tallinnas Männikul. Argipäeviti oleme avatud 10.00 – 17.00 ning aitame nõustada tootevalikus orienteerumisel.

Kui sul pole võimalus meie esinduspoodi külastada siis Avallone e-pood on avatud 24/7 7 päeva nädalas. Kodulehel on saadaval kogu Avallone sortiment. www.avallone.ee