Elephant Gin London Dry Gin, Hand Crafted

42.25 
84.50 €/L
Kaal
50 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Bränd
Alkoholisisaldus
Maht
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis

ISELOOMUSTUS

Elephant Gin on Saksamaal käsitsi valmistatud premium Londron Dry Gin (45% alc. vol). Valmistatakse alati 600 pudeliste partiide kaupa, kasutades traditsioonilist padadestillatsiooni meetodit ning vaid vasest anumaid.

Dzinn valmib hoolikalt valitud neljateistkümnest erinevast koostisosast, kaasa arvatud haruldased Aafrika taimed, mis toovad esile tõelise Aafrika olemuse ja loovad dzinnile eripärase maitse. Koostisosade seast leidub ka Aafrika imepuuvilja baobab’i ja haruldast buchu ürti mille maitse on vägagi sarnane mustsõstrale. Lisaks kasutatakse Saksamaa maapõuest pärit kõrgkvaliteedilist allikavett, väskeid õunu ja muid koostisosi mis toovad esile toote puhta ning pehme maitse. Aroomis on tunda dzinnile omast õrna kadakamarja, millele järgneb mägimändide ja ürtide lõhn. See on kompleksnse jook, ent siiski silmatorkavalt mahe ning kaasneva õite, puuviljade aroom ja erinevate vürtside maitse tuleb hästi esile nii puhta joogina kui ka kokteilina tarbimisel.

Igasse pudelisse on pandud killuke heategu, nimelt läheb igalt soetatud pudelilt 15% elevantide reservaatide või üksikute abivajavate elevantide abistamiseks. Kõik pudelid on spetsiaalselt valmistatud, suletud Portugalist pärit korgist korgiga ning sildid pudelitel märgistatakse käsitsi partiipõhiselt elevandi või reservaadi nimega, mida parasjagu dzinnitootja toetab või päästa aitab.

TARBIMISSOOVITUS

Tootekood: 5060351330107 Kategooriad: ,

Elephant Gin – Õilsa eesmärgi nimel sündinud džinn

Elephant Gin on Saksamaal käsitsi valmistatud premium London Dry Gin (45% alc. vol). Valmistatakse alati 600 pudeliste partiide kaupa, kasutades traditsioonilist padadestillatsiooni meetodit ning vaid vasest anumaid. Džinn valmib hoolikalt valitud neljateistkümnest erinevast koostisosast, kaasa arvatud haruldased Aafrika taimed, mis toovad esile tõelise Aafrika olemuse ja loovad džinnile eripärase maitse. Koostisosade seast leidub ka Aafrika imepuuvilja baobab’i ehk ahvileivapuud ja haruldast buchu ürti, mille maitse on vägagi sarnane mustsõstrale. Lisaks kasutatakse Saksamaa maapõuest pärit kõrgkvaliteedilist allikavett, värskeid õunu ja muid koostisosi, mis toovad esile toote puhta ning pehme maitse. Aroomis on tunda džinnile omast õrna kadakamarja, millele järgneb mägimändide ja ürtide lõhn. See on kompleksne jook, ent siiski silmatorkavalt mahe ning kaasneva õite, puuviljade aroom ja erinevate vürtside maitse tuleb hästi esile nii puhta joogina, kui ka kokteilina tarbimisel.

ELEVANTIDE TOETUSEKS

15% ühe pudeli tulust läheb Lõuna-Aafrika elevantide reservuaaride toetuseks

Igas Elephant Gin pudelis on killuke heategu, nimelt läheb igalt soetatud pudelilt 15% elevantide reservaadi või üksikute abivajavate elevantide abistamiseks. Hetkel toetab džinnitootja kahte sihtasutust: Big Life Foundation ja Space For Elephants Foundation. Mõlemad projektid on pühendunud Aafrika elevantide kaitsmisele. Sildid pudelitel märgistatakse käsitsi partiipõhiselt elevandi või reservaadi nimega, mida parasjagu džinnitootja toetab või päästa aitab. Imelise projekti elluviiateks on Robin ja Tessa Gerlach, kes ammutasid inspiratsiooni oma reisidelt ning tundsid vajadust tõsta elevantide elukvaliteeti. Nad usuvad kindlalt, et praegune põlvkond on vastutav Aafrika eluslooduse eest, et ka tulevased põlved saaksid seda nautida. Big Life Foundation, on reservuaar Keenias, mille kaitse all on 2 miljonit aakrit elevantide asustuspaiku. Elephant Gin toetusel saab reservaat koolitada välja uusi töötajaid ja varustada tehnika ja töövahendenditega. The David Sheldrick Wildlife Trust, tuntud ka kui elevantide orbudekodu, rehabilitatsiooni ja päästekeskus. Keskus tegutseb Nairobi lähistel ja tegeleb peamiselt elevandilastega, kes on kaotanud metsikus looduses ema. Igal beebi-elevandil on oma isiklik hooldaja, kes kasvatab elevandi üles, et ta saaks taas Iiituda karjaga. Elephant London Gin mini-pudelitelt saadud tulu suunatakse just sellesse reservuaari. Space For Elephants Foundation tegeleb töökohtade loomise ning kohalike kaasamisega elevantide päästekeskuse töösse. Elephant Gin on aidanud ehitada hariduskeskust, et kohalikud inimesed oleksid teadlikud looduse mitmekesisusest ning omistaksid teadmisi keskkonna, turmismi ja ettevõtluse teemadel. Elephant Gin on eelmainitud projektidesse investeerinud juba üle 500 000 eurot.