Allahindlus!

Chateau de Montifaud X.O SILVER

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
79.06 
112.94 €/L
Hind on kuvatud Sulle juba -20% soodushinnaga
Kaal
70 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Maht
Alkoholisisaldus
Kogus kastis

Serveerimistemperatuur
Hind on kuvatud Sulle juba -20% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

Chateau de Montifaud on läbi kuue põlve ühe pere omanduses olev konjakimõis. Konjak on isikupärane tänu pikaajalistele traditsioonidele. X.O konjak on destilleeritud kaks korda, vanus 30 aastat. Värvuselt merevaigu tooni. Lõhnas on tunda vaniljet, kohvi ja kuivatatud aprikoosi. Maitse on täidlane ja vürtsikas. Pikk järelmaitse.

TARBIMISSOOVITUS

Serveerida puhtalt 20°C juures.

AUHINNAD

International Spirits Challange 2017 – Gold

Tootekood: 3550142097071 Kategooriad: , , ,

Chateau de Montifaud

Hea konjaki eelduseks on traditsiooniline retsept, kvaliteetne muld ja ideaalne kliima, kuid neist ainuüksi ei piisa. Selleks, et konjakist välja tuua parim, on vaja täielikku pühendumist ja kustutamatut kirge selle imelise joogi vastu.

Konjaki ajaloo üks silmapaistvamaid ja töökamaid mehi oli Montifaud konjakimaja rajaja Augustin-Pierre Vallet, kes oma esimese viinamarjapõllu istutas 1837. aastal. Täna, 182 aastat hiljem, valmib Chateau de Montifaud konjak ikka veel Vallet’ide käe all, kasutades põlvest põlve pärandatud teadmisi ja peensusteni lihvitud meetodeid.

Chateau de Montifaud istandused laiuvad 90 hektaril kahes Cognac’i maakonna väärtuslikemais piirkonnas: Grande ja Petite Champagne’s. Selle maa muudab eriti väärtuslikuks kõrge paekivi ja kriidi sisaldusega muld, mis lisab konjakile õrnust, elegantsi ja kergeid lillenoote.

Konjaki tõelise aroomi ja maitse avaldumiseks võiks seda serveerida toatemperatuuril ja konjakiklaasis. Kui on aga isu jahutavama joogi järele, siis võib klaasi lisada jääkuubiku või kaks.