Dictador Rima I VINTAGE 2006 American Oak Cask

116.39 
166.27 €/L
Kaal
70 kg
Tootegrupp
Tooteliik
Päritolumaa
Bränd
Maht
Alkoholisisaldus
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis

ISELOOMUSTUS

Dictador Rima 1 on limiteeritud seeria aastakäikudest, mille on isiklikult valinud ja loonud Dictadori meisterblender Hernan Parra.
Rima tuleb Hispaania keelsest sõnast ‘Rime’ ja nii nagu luuletuses, leiab täiusliku sõnade sümbioosi, leiab Dictador Rima pudelitest täiusliku maitsete sünergia ja ainulaadse maitseelamuse.

Dictador Rima I American Oak Cask VINTAGE 2006 rummi lõhnas tulevad esile BBQ-söed, tomatitaimede noodid, maalähedane ingverijuur ja pisut nahka. Lisaks on veel tunda vahukommi ja sidrunikoore lõhna.
Maitses on tunda maalähedast tubakasigari ümbrist, muskaatpähkel ja mõned pähklised lisanoodid kreeka pähklist ja mandlist.
Lõppmaitse on värske ingveri ja vanilje pikkade nootidega, mis annavad tõelise sügavuse.

TARBIMISSOOVITUS

Nautida iseseisvalt.

Tootekood: 5902670847280 Kategooriad: , ,

DICTADOR – Rumm milles traditsioonid kohtuvad kaasajaga!

18. sajandi lõpus saabus Severo Arango y Ferro Kolumbia piirkonda nimega Cartagena de Indias, et parandada maksude kogumist Hispaania kolooniates. Peagi teenis ta seal endale hüüdnime “Dictador”, kuna tal oli tugev ja võimas iseloom. Peagi avastas ja armus ta esimesest silmapilgust kohalikku rummi. Tema pühendumus ja kiindumus selle troopilise eliksiiri vastu viis ta peagi peamiseks kaupmeheks, kes tegeles eksootiliste suhkruroost valmistatud kangete alkohoolsete jookide vahendamisega.

1913. aastal, peaaegu 180 aastat pärast DICTADORi müüdi tekkimist, rajas üks tema järeltulijatest Destilería Colombiana. Don Julio Arango y Parra uuris aastaid DICTADORi müüti ja rummi tootmise keerukuste kohta, et saada parimaks Kolumbia rummi tootjaks Kariibi mere piirkonnas, pühendades samal ajal oma elu oma esiisa pärandi austamisele.

Oma geograafilise asendi tõttu on Kolumbia üks kolmest suurimast suhkruroo tootjast maailmas, tagades nii kvaliteetse kui ka suures koguses saagi. Cartagena ja selle ümbruskond on kuulsad selle poolest, et nad olid esimesed, kes hakkasid Lõuna-Ameerikas suhkruroo tootmise tegelema. Tänapäeval jätkab pere traditsioone ja pärandit kolmanda põlvkonna rummitootja ja Master Blender Hernan Parra.

Cartagena asub Lõuna-Ameerika põhjaosas, kus on 800 miili pikkune rannariba Kariibi merega. See asukoht omakorda loob suurepärased eeldused ja tasakaalu ilmastiku ja maa vahel, et saaks toota ainult parimat ja erakordset rummi. Cartagena on lisatud UNESCO maailmapärandi nimistusse, kuna seal on hästi säilinud koloniaalajastu arhidektuur. Linn on sama kütkestav, kui Dictador rumm.

Aastate jooksul on Dictador rummid saanud erinevatel võistlustel üle 50 erineva auhinna!!!