Dictador Parrafo I Borbon Vintage 2003

140.79 
201.13 €/L
Kaal
70 kg
Tootegrupp
Tooteliik
Päritolumaa
Bränd
Maht
Alkoholisisaldus
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis

ISELOOMUSTUS

Dictador Párrafo on limiteeritud seeria aastakäikudest, mille on isiklikult valinud ja loonud Dictadori meisterblender Hernan Parra. See paljude aastate töö on vilja kandnud suurepärase rummikollektsioonina, mis on laagerdunud ameerika tammes, šerri ja portveini vaatides. Selle sarja rummide ülimuslikkus on tõestus Parra perekonna käsitööst ja mitme põlvkonna kogemusest.

Dictador Parrafo I Borbon Vintage 2003 rummi maitses on tunda sooja kirsipirukat, punaseid õunasid, ananassi, rabarberit valge šokolaadiga ja vaarikaid.
Maitses on tunda kirssi, lisaks punaseid luuviljasi, eriti ploome ja viigimarjasid. Maitsepaletti lisandub veel kaneeli ja punased õunad, mis annavad maitsele puuviljase ja mahlase noodi.
Lõppmaitses on rohkem tunda punaseid puuvilju, suurepäraseid kergeid vanilje noote ja koolat.

TARBIMISSOOVITUS

Nautida iseseisvalt.

Tootekood: 5902670847372 Kategooriad: , ,

DICTADOR – Rumm milles traditsioonid kohtuvad kaasajaga!

18. sajandi lõpus saabus Severo Arango y Ferro Kolumbia piirkonda nimega Cartagena de Indias, et parandada maksude kogumist Hispaania kolooniates. Peagi teenis ta seal endale hüüdnime “Dictador”, kuna tal oli tugev ja võimas iseloom. Peagi avastas ja armus ta esimesest silmapilgust kohalikku rummi. Tema pühendumus ja kiindumus selle troopilise eliksiiri vastu viis ta peagi peamiseks kaupmeheks, kes tegeles eksootiliste suhkruroost valmistatud kangete alkohoolsete jookide vahendamisega.

1913. aastal, peaaegu 180 aastat pärast DICTADORi müüdi tekkimist, rajas üks tema järeltulijatest Destilería Colombiana. Don Julio Arango y Parra uuris aastaid DICTADORi müüti ja rummi tootmise keerukuste kohta, et saada parimaks Kolumbia rummi tootjaks Kariibi mere piirkonnas, pühendades samal ajal oma elu oma esiisa pärandi austamisele.

Oma geograafilise asendi tõttu on Kolumbia üks kolmest suurimast suhkruroo tootjast maailmas, tagades nii kvaliteetse kui ka suures koguses saagi. Cartagena ja selle ümbruskond on kuulsad selle poolest, et nad olid esimesed, kes hakkasid Lõuna-Ameerikas suhkruroo tootmise tegelema. Tänapäeval jätkab pere traditsioone ja pärandit kolmanda põlvkonna rummitootja ja Master Blender Hernan Parra.

Cartagena asub Lõuna-Ameerika põhjaosas, kus on 800 miili pikkune rannariba Kariibi merega. See asukoht omakorda loob suurepärased eeldused ja tasakaalu ilmastiku ja maa vahel, et saaks toota ainult parimat ja erakordset rummi. Cartagena on lisatud UNESCO maailmapärandi nimistusse, kuna seal on hästi säilinud koloniaalajastu arhidektuur. Linn on sama kütkestav, kui Dictador rumm.

Aastate jooksul on Dictador rummid saanud erinevatel võistlustel üle 50 erineva auhinna!!!