Clausthaler Lemon, Alkoholivaba õlu

1.16 
2.32 €/L
+0,10€ pant
Kaal
50 kg
Päritolumaa
Bränd
Maht
Kogus kastis

ISELOOMUSTUS

Clausthaler on number üks eliitõlu Saksamaal. Eriliseks teeb tema maitse ning fakt, et tegemist on alkoholivaba õluga. Unikaalne valmistamismeetod takistab alkoholi tekkimist juba alguses. Lemon Clausthaler on puuviljane segu kombineeritud 60% sidruni limonaadist ning 40% Clausthaler Classicust. Ideaalne janu kustutaja inimestele, kes on aktiivsed ning tahavad püsida vormis. Kalorivaene. Heleda värvusega ja värskendava maitsega.

Hinnale lisandub pant 0,1 eur.

Tootekood: 4053400204918 Kategooriad: ,

Clausthaler- 0% alkoholi, 100% maitset!

Alkoholivaba õlu, mida kindlasti proovida tasub, on Clausthaler. Nimelt on Clausthaler üks enim auhindu kogunud alkoholivaba õlu maailmas ja selle maitse vägagi kõrgelt hinnatud nii Saksamaal kui ka mujal. Clausthaleri maitse on niivõrd nauditav just patenteeritud valmistamismeetodi tõttu, mille käigus alkoholi tekib väga väike hulk. Teised tootjad valmistavad alguses tavalise õlle, millest eemaldatakse alkohol, mis aga hävitab õlle maitseomadused. Lisaks täidlasele ja humalasele maitsele on Clausthaleril ka õllele omane vaht, mis muudab Clausthaleri joomise tõeliselt meeldivaks kogemuseks.

Lisaks on Clausthaler tervislikum, kui tavaline õlu või karastusjoogid. Näiteks liitris Clausthaleris on 260 kcal, kuid pilsneris ja õunamahlas vastavalt 430 ja 460 kcal. Täiesti naturaalne Clausthaler sobib isegi isotooniliste spordijookide asemel treenimisel kaotatud mineraale taastama.

Alates 1970. lõpust on Clausthaler üle maailma võitnud lugematul hulgal auhindu.

Clausthaler on õlu, mida saab nautida igal ajal, igal pool!