Clausthaler Dry Hopped, Alkoholivaba õlu

1.01 
3.06 €/L
+0,10€ pant
Kaal
33 kg
Päritolumaa
Bränd
Maht
Kogus kastis

ISELOOMUSTUS

Maailmas number üks alkoholivaba filtreerimata ja unikaalne humala õlu. Toode sisaldab vitamiine, mineraalaineid, süsivesikuid, ensüüme ja mikroelemente ning on lisaks isotooniline. Toote valmistamiseks on kasutatud kuivhumaldamise meetodit, kus kuiv humal pannakse õlle sisse teiseseks kääritamiseks. Annab aroomi, kuid ei lisa kibedust. See meetod oli peaaegu unustatud, kuid nüüd on äratanud taas huvi nii Saksamaal kui paljudes teistes riikides. Toote värvus on loomult hägune, mis on põhjustatud pärmi osakestest õlles. Aroomis värsked tsitrused. Maitse on ümar, kergelt vürtsine ja mitmekesine.

Hinnale lisandub pant 0,1 eur.

Tootekood: 4053400288833 Kategooriad: ,

Clausthaler- 0% alkoholi, 100% maitset!

Alkoholivaba õlu, mida kindlasti proovida tasub, on Clausthaler. Nimelt on Clausthaler üks enim auhindu kogunud alkoholivaba õlu maailmas ja selle maitse vägagi kõrgelt hinnatud nii Saksamaal kui ka mujal. Clausthaleri maitse on niivõrd nauditav just patenteeritud valmistamismeetodi tõttu, mille käigus alkoholi tekib väga väike hulk. Teised tootjad valmistavad alguses tavalise õlle, millest eemaldatakse alkohol, mis aga hävitab õlle maitseomadused. Lisaks täidlasele ja humalasele maitsele on Clausthaleril ka õllele omane vaht, mis muudab Clausthaleri joomise tõeliselt meeldivaks kogemuseks.

Lisaks on Clausthaler tervislikum, kui tavaline õlu või karastusjoogid. Näiteks liitris Clausthaleris on 260 kcal, kuid pilsneris ja õunamahlas vastavalt 430 ja 460 kcal. Täiesti naturaalne Clausthaler sobib isegi isotooniliste spordijookide asemel treenimisel kaotatud mineraale taastama.

Alates 1970. lõpust on Clausthaler üle maailma võitnud lugematul hulgal auhindu.

Clausthaler on õlu, mida saab nautida igal ajal, igal pool!