Allahindlus!

Clausthaler Grapefruit, Alkoholivaba õlu

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
0.74 
2.24 €/L
+0,10€ pant
Hind on kuvatud Sulle juba -30% soodushinnaga
Kaal
33 kg
Bränd
Päritolumaa
Maht
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis
Hind on kuvatud Sulle juba -30% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

Clausthaler on number üks alkoholivaba õlu Saksamaal. Eriliseks teeb tema maitse ning fakt, et tegemist on alkoholivaba õluga. Unikaalne valmistamismeetod takistab alkoholi tekkimist juba alguses. Grapefruit Clausthaler on puuviljane segu kombineeritud 50% greibijoogist ning 50% Clausthaler Original’ist. Ideaalne janukustutaja inimestele, kes on aktiivsed ning tahavad püsida vormis. Kalorivaene. Maheda ja kergelt mõrkja maitsega alkoholivaba õlu.

Hinnale lisandub pant 0,1 eur.

Clausthaler- 0% alkoholi, 100% maitset!

Alkoholivaba õlu, mida kindlasti proovida tasub, on Clausthaler. Nimelt on Clausthaler üks enim auhindu kogunud alkoholivaba õlu maailmas ja selle maitse vägagi kõrgelt hinnatud nii Saksamaal kui ka mujal. Clausthaleri maitse on niivõrd nauditav just patenteeritud valmistamismeetodi tõttu, mille käigus alkoholi tekib väga väike hulk. Teised tootjad valmistavad alguses tavalise õlle, millest eemaldatakse alkohol, mis aga hävitab õlle maitseomadused. Lisaks täidlasele ja humalasele maitsele on Clausthaleril ka õllele omane vaht, mis muudab Clausthaleri joomise tõeliselt meeldivaks kogemuseks.

Lisaks on Clausthaler tervislikum, kui tavaline õlu või karastusjoogid. Näiteks liitris Clausthaleris on 260 kcal, kuid pilsneris ja õunamahlas vastavalt 430 ja 460 kcal. Täiesti naturaalne Clausthaler sobib isegi isotooniliste spordijookide asemel treenimisel kaotatud mineraale taastama.

Alates 1970. lõpust on Clausthaler üle maailma võitnud lugematul hulgal auhindu.

Clausthaler on õlu, mida saab nautida igal ajal, igal pool!