Chateau de Montifaud, Cognac Extra, Karbis

249.83 
356.90 €/L
Kaal
70 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Alkoholisisaldus
Maht
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis

ISELOOMUSTUS

2019 aastal tähistas Michel Valleti tütar Louise oma 40. juubelit. Selle auks tegi Montifaud uue konjaki- Chateau de Montifaud, Cognac Extra.

Viinamarjad Petite Champagne piirkonnast ja konjaki segu keksmine vanus on 40. aastat. Konjaki aroomis on vihjeid vaniljele ja kuivatatud puuviljadele. Maitse on jõuline ja tugev, ülimalt delikaatne ja pika järelmaitsega.

Toodeti ainult 988 pudelit.

TARBIMISSOOVITUS

Serveerida puhtalt 20°C juures.

Tootekood: 3550143000063 Kategooriad: , ,

Chateau de Montifaud

Hea konjaki eelduseks on traditsiooniline retsept, kvaliteetne muld ja ideaalne kliima, kuid neist ainuüksi ei piisa. Selleks, et konjakist välja tuua parim, on vaja täielikku pühendumist ja kustutamatut kirge selle imelise joogi vastu.

Konjaki ajaloo üks silmapaistvamaid ja töökamaid mehi oli Montifaud konjakimaja rajaja Augustin-Pierre Vallet, kes oma esimese viinamarjapõllu istutas 1837. aastal. Täna, 182 aastat hiljem, valmib Chateau de Montifaud konjak ikka veel Vallet’ide käe all, kasutades põlvest põlve pärandatud teadmisi ja peensusteni lihvitud meetodeid.

Chateau de Montifaud istandused laiuvad 90 hektaril kahes Cognac’i maakonna väärtuslikemais piirkonnas: Grande ja Petite Champagne’s. Selle maa muudab eriti väärtuslikuks kõrge paekivi ja kriidi sisaldusega muld, mis lisab konjakile õrnust, elegantsi ja kergeid lillenoote.

Konjaki tõelise aroomi ja maitse avaldumiseks võiks seda serveerida toatemperatuuril ja konjakiklaasis. Kui on aga isu jahutavama joogi järele, siis võib klaasi lisada jääkuubiku või kaks.