Chateau de Montifaud, Carafin/Sabina V.S.O.P

51.85 
103.70 €/L
Kaal
50 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Alkoholisisaldus
Maht
Kogus kastis

Serveerimistemperatuur

ISELOOMUSTUS

Chateau de Montifaud on läbi kuuendat põlve ühe pere omandusel olev konjakimõis. VSOP Sabina konjakit on esimesed 12 kuud hoitud uutes tammevaatides ja keskmine vanus on 8-10 aastat. Konjak kannab piirkonnale omaseid tunnuseid nagu puuviljasus ja värskus. Värvus on kuldne. Lõhnas on tunda aprikoosi, magusat pirni ja pähklit. Maitse on mahe, pehme ja puuviljane. Pikk järelmaitse.

TARBIMISSOOVITUS

Serveerida puhtalt 20°C juures.

Tootekood: 3550142055934 Kategooriad: , ,

Chateau de Montifaud

Hea konjaki eelduseks on traditsiooniline retsept, kvaliteetne muld ja ideaalne kliima, kuid neist ainuüksi ei piisa. Selleks, et konjakist välja tuua parim, on vaja täielikku pühendumist ja kustutamatut kirge selle imelise joogi vastu.

Konjaki ajaloo üks silmapaistvamaid ja töökamaid mehi oli Montifaud konjakimaja rajaja Augustin-Pierre Vallet, kes oma esimese viinamarjapõllu istutas 1837. aastal. Täna, 182 aastat hiljem, valmib Chateau de Montifaud konjak ikka veel Vallet’ide käe all, kasutades põlvest põlve pärandatud teadmisi ja peensusteni lihvitud meetodeid.

Chateau de Montifaud istandused laiuvad 90 hektaril kahes Cognac’i maakonna väärtuslikemais piirkonnas: Grande ja Petite Champagne’s. Selle maa muudab eriti väärtuslikuks kõrge paekivi ja kriidi sisaldusega muld, mis lisab konjakile õrnust, elegantsi ja kergeid lillenoote.

Konjaki tõelise aroomi ja maitse avaldumiseks võiks seda serveerida toatemperatuuril ja konjakiklaasis. Kui on aga isu jahutavama joogi järele, siis võib klaasi lisada jääkuubiku või kaks.