Champagne Duval-Leroy Extra Brut Précieuses Parcelles Petit Meslier 2008

146.60 
195.47 €/L
Kaal
75 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Bränd
Tootja
Piirkond
Viinamari
Maitse
Stiil
Maht
Serveerimistemperatuur
Alkoholisisaldus
Kogus kastis

Toidusoovitus

ISELOOMUSTUS

Champagne Duval-Leroy Extra Brut Précieuses Parcelles Petit Meslier on eriline ja eksklusiivne šampanja, mis on osa Duval-Leroy Précieuses Parcelles seeriast. See šampanja eristub oma haruldase viinamarjasordi poolest, mida nimetatakse Petit Meslier’iks.

Petit Meslier on vähem tuntud ja kasvatatud viinamarjasort Champagne piirkonnas, see viinamari annab šampanjale unikaalse iseloomu ja keerukuse. Duval-Leroy on pühendunud selle sordi potentsiaali esiletoomisele ja sellest on saanud Précieuses Parcelles seeria üks tipphetki.

Šampanja Duval-Leroy Extra Brut Précieuses Parcelles Petit Meslier on valmistatud ekstra brut stiilis, rõhutades selle puuviljaseid ja mineraalseid maitseid. See on ideaalne valik neile, kes hindavad haruldasi ja keerukaid šampanjasid ning otsivad midagi erilist ja eksklusiivset nautimiseks erilistel hetkedel.

Toodeti vaid 3304 pudelt.

TARBIMISSOOVITUS

Sobib aperatiiviks ja koorikloomadega.

Tootekood: 3259456005863 Kategooriad: , , ,

Duval-Leroy on pereettevõte, mis asutati 1859. aastal. Pere omanduses on 200 hektarit priemere cru ja grand cru viinamarjaaedasid. Perekond on kuue põlvkonna jooksul olnud juhitud alati kõrgetest standarditest ja innovatsioonist champagne valmistamisel kõikides aspektides. Seda jälgitakse ka koostöös oma partneritega ning sommeljeede ja peakokkadega.

“Inspired by passion and virtuosity, not fashion or clamour.”