Andre Goichot Chablis Grand Cru Preuses, 2022

101.26 
135.01 €/L
Kaal
75 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Tootja
Bränd
Viinamari
Värvus
Maitse
Stiil
Alkoholisisaldus
Maht
Kogus kastis

Toidusoovitus

ISELOOMUSTUS

Andre Goichot Chablis Grand Cru Preuses, 2022 värvus on rohekaskuldne, mis veini küpsedes muutub helekollaseks. Aroomis on tunda sidrunikoort, lubjakivi, kuivatatud puuvilju ja mandlit. Veini maitsetasakaal on nii hea, et hapet ei tunnegi. Veini jõulisus ja õlisus hakkab mängima järelmaitses.

TARBIMISSOOVITUS

Andre Goichot Chablis Grand Cru Preuses 2022 on kindlasti vein, mida võiks nautida erilistel puhkudel või koos gurmeetoitudega nagu mereannid, värsked austrid või kergelt suitsutatud kala.

Tootekood: 3443350143442 Kategooriad: , , ,

Andre Goichot –

1947. aastast Andre Goichot on Prantsusmaa Burgundia piirkonnast pärit veinitootja ja -kaupleja. Tema nime kandev veinimõis asub Burgundias, mis on tuntud oma kõrgekvaliteedilise pinot noir’i ja chardonnay veinide poolest. Goichoti perekond on olnud seotud veinivalmistamisega juba mitu põlvkonda ning nende veinimõisad toodavad mitmekülgseid ja hinnatud veine, mis on nii Prantsusmaal kui ka rahvusvaheliselt tunnustust leidnud. Andre Goichoti veinimõisad on tuntud oma pühendumuse poolest traditsioonilisele veinivalmistamisele ning kõrgekvaliteediliste viinamarjade kasutamisele.