Allahindlus!

SEGAKAST NR15: CREMANT

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
77.58 
17.24 €/L
Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga
Kaal
450 kg
Tootegrupp
Maht
Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

Siia kasti oleme kokku pannud valiku kõrgelt hinnatud Cremant’idest.

Komplekti kuulub:

1 x Cremant De Bourgogne, Brut Rose, Albert Bichot, 75cl

Crémant de Bourgogne Brut Rosé valmistamiseks on kasutatud 3 erinevat viinamarjasorti: Pinot Noir, Chardonnay ja Gamay. Viinamarjad on pärit kolmest erinevast piirkonnast: Côte Chalonnaise (Pinot Noir), Auxerrois (Chardonnay), Mâconnais (Gamay). Pinot Noir annab sellele suurepärasele Cremantile meeldiva ja intesiivse puuviljase aroomi, samas Chardonnay annab floraalsed noodid ja värskuse ja Gamay lisab kargust. Peene ja püsiva mulliga Cremant, mille maitse on värske ja elav.

1 x Cremant De Bourgogne, Brut Reserve, Albert Bichot, 75cl

Crémant de Bourgogne Brut Réserve on vahuvein, mille marjad on kasvanud Côte d’Or regioonis.

Lõhnas tsitruselisi noote (laim, roosa greip) ja valged õied, mis viivad erksa ja värske maitsepaletini. Väga puhas järelmaitse.

1 x Brut, Rose, Cremant D Alsace, Wolfberger, 75cl

Wolfberger Rose Cremant on kaunis lõheroosa vahuvein, mille aroomis on tunda vaarikaid, sõstraid ja metskirssi. Maitselt on värske, marjane ja karge.

1 x Brut, Gold Label, Cremant D Alsace, Wolfberger, 75cl

Wolfberger Cremant D’Alsace Gold Label on traditsionaalsel meetodil valmistatud vahuvein. Iseloomult on tegu värskendava, täidlase, sealjuures maheda vahuveiniga, milles ei puudu puuviljasus ja elu!

1 x Brut, (W), Cremant D Alsace, Wolfberger, 75cl

Wolfberger Cremant D’Alsace (W) on õlgkollane värske ja tsitruseline vein. Puuviljases maitses on tunda virsikut ja pirni. See orgaaniline kvaliteetvahuvein väljendab Wolfbergeri viinamarjakasvatajate kirge maapinna ja viinamarjade vastu.

1 x Brut, Riesling, Cremant D Alsace, Wolfberger, 75cl

Wolfberger Cremant D’Alsace Riesling on ilusa peene mulliga vahuvein. Aroomis domineerivad tsitruselised ja õielised. Maitselt elegantne, peene happega ning puuviljaselt mahlane.

TARBIMISSOOVITUS

Tootekood: Segakast nr9 Kategooriad: ,