SEGAKAST NR7: SOODNE LEID

37.56 30.05
8.356.68 /L

Siia kasti oleme pannud kokku väga hea hinna ja kvaliteediga tooted.

Komplekti kuulub:

1 x Chadonnay-Verdejo-Viura, Vina San Juan, 75cl
Chadonnay-Verdejo-Viura, Vina San Juan on õlgkollane, roheka helgiga vein. Aroomis annavad tooni tsitrusviljad, ürdid, karusmari, õun ja virsik. Maitselt puuviljane, värske, karge ja kerge happesusega.

1 x Merlot-Syrah-Tempranillo, Vina San Juan, 75cl
Merlot-Syrah-Tempranillo, Vina San Juan on intensiivse, tumepunase värvusega, violetse varjundiga vein. Aroomis must sõstar, ploom ja aroonia. Maitselt mahedate tanniinidega, marjane ja dzemmine.

1 x Sauvignon Blanc, Special Release, Santa Lucia, 75cl
Santa Lucia, Sauvignon Blanc on kahvatu kuldse värvusega vein, millel on kerge rohekas helk. Aroomis on tunda valged lilled, ananass, troopilised puuviljad ja kuivatatud puuviljad. Värske ja ümar vein, mille maitses on tunda tsitrust ja millel on värske järelmaitse.

1 x Merlot, Special Release, Santa Lucia, 75cl
Santa Lucia, Merlot on intensiivse lillakas punaka värvusega vein, mille aroomis on tunda vürtsikad noodid ja vihjed kirsist ja mustsõstrast. Maitselt ümara ja meeldiva maitsega vein.

1 x Verdejo Sauvignon Blanc, Rock&Roots, Felix Solis, 75cl (Orgaaniline)
Château Cavalier asutati Pierre Casteli poolt aastal 2000 ning mille aiad on suunitletud roosadele veinidele. Asudes Vidaubanis, Aix-en-Provence ja Nice vahel, on ta algusaegadest laienenud 50 hektarist 130 hektarini. Pinnas on peamiselt liivane, madal ja poorne, kaitstes viinamarjataimi ülekuumenemise vastu. Château Cavalier on hästi heleroosa, aroomis troopilised puuviljad, greip ja litšimari, hästi värske ja floraalne. Maitselt värske, kuiv, korraliku happesusega, marjane ja puhta karge järelmaitsega.

1 x Tempranillo, Rock&Roots, Felix Solis, 75cl (Orgaaniline)
Rock&Roots viinamarjad on kasvatatud kooskõlas mahepõllumajanduse põhimõtetega, mis välistab kunstlike keemiliste väetiste, pestitsiidide, fungitsiidide ja herbitsiidide kasutamise. Viinamarjad korjatakse käsitsi ja töödeldakse orgaanilisi põhimõtteid järgides. Veinil on sügav kirsipunane värvus ja aroomis annavad tooni maasikad ja metsamarjad. Maitse on mahe ja heas tasakaalus.

Tootekood: Segakast nr7 Kategooriad: , ,