SEGAKAST NR5: MULLIDE PIDU

57.34
15.9312.74 /L

Sommeljee Viljar on siin kastis püsti pannud tõelise mullide peo.

Komplekti kuulub:

1 x Cremant De Bourgogne, Brut Reserve, Albert Bichot, 75cl
Crémant de Bourgogne Brut Réserve on vahuvein, mille marjad on kasvanud Côte d’Or regioonis.
Lõhnas tsitruselisi noote (laim, roosa greip) ja valged õied, mis viivad erksa ja värske maitsepaletini. Väga puhas järelmaitse.

1 x Brut de Brut, Cava, Maria Casanovas, 75cl
Cava, Brut de Brut, on värvuselt hele, kollakas-roheline vahuvein, mille selgetes aroomides on tunda värskust ja puuviljasust. Maitses on tunda vihjeid õunale ja värskele röstitud saiale. Tsitruselised järelmaitsed.

1 x Brut, Prosecco, Le Monde, 75cl
Brut, Le Monde on peene mulliga ja õlgkollase värvusega vahuvein. Aroom puuviljane, tooni annavad floraalsus, saiakoorik ja roheline õun. Maitses tunda kuivatatud ja röstitud mandleid, kuldseid õunu, sidrunikoort ja virsikut. Tasakaalustatud happega, meeldiv ja pehme viimistlusega vahuvein, millel on meeldivalt puuviljane järelmaitse.

1 x Brut, Russian Sparkling Wine, Abrau-Durso, 75cl
Abrau-Durso Brut on delikaatse, helekuldse värvusega vahuvein, milles säravad briljantsed ja kauakestvad mullid. Aroomipaletil annavad aktsenti floraalsus ja puuviljasus. Hea värskuse ja happesuse tasakaal, mida jääb kaunistama aromaatne järelmaitse. Abrau-Durso Brut on valmistatud Charmat meetodil.

1 x BRUT, Cuvee De L Ecusson, Bernard-Massard, 75 cl
BRUT, Cuvee De L’Ecusson on traditsionaalsel meetodil valmistatud vahuvein, mis on 2 aastat setetel laagerdunud. Aroomis on tunda kerget rösti ja tsitrusvilju. Maitselt on see vahuvein kuiv, puuviljane ja peen.

1 x Extra Dry, Blanc de Blancs, Spumante, Millesimato, Contarini, 75cl
Contarini Blanc de Blancs on valmistatud neljast erinevast viinamarjasordist: Glera, Chardonnay, Pinot Blanc and Pinot Grigio. Heleda õlgkollase värvusega vahuvein, millel on peen ja püsiv mull. Aroom on elegantne, tooni annavad valged lilled. Maitse on peen ja värske.

Tootekood: Segakast nr5 Kategooriad: , ,