SEGAKAST NR4: VEINI KLASSIKA

115.97 92.78
25.7720.62 /L

Sommeljee Viljar on siia kasti kokku pannud veini klassika.

Komplekti kuulub:

1 x Pouilly Fume, Arret-Buffatte, Domaine Tinel-Blondelet, 75cl
Pouilly Fume “Arret-Buffatte” on 100 % Sauvignon Blanc viinamarjadest tehtud vein, mille maitse on puuviljane, tunda valgeid lilli ja tsitrust.

1 x Chablis, Herve Azo, 75cl
Herve Azo Chablis on orgaaniline, kauni õlgkollase värvusega vein. Küpsenud ainult roostevabast terasest vaatides, et säilitada Chablis’i klassikalised mineraalsed omadused. Aroomis on tunda rohelisi puuvilju ja tsitrust. Maitsepalett on karge, tsitruseline, kuiv ja kerge.

1 x Chateau Tour Prignac, Cru Bourgeois, 75cl
Chateau Tour Prignac on kauni purpurpunase värviga elegantne vein. Aroomis on tunda tumedaid marju ja vihjeid palisandrile. Pärast 12 kuud mõisakeldris tammevaatides küpsemist omastab vein maitsenüansid, milles on tunda nahka ja suitsusust. Järelmaitse on elegantne ja viimistletud.

1 x Chianti Classico, Riserva, Agostino Petri, Castello Vicchiomaggio, 75cl
Chianti Classico, Riserva on tüüpiline rubiinpunane Sangiovese vein. Puuviljane struktuur, täidlane ja ilus tasakaal.

1 x Barolo, Patres, Piedmont, San Silvestro, 75cl
San Silvestro Barolo on rubiinpunane intensiivne vein. Aroomis on tunda roosi, vaarikat ja kannikesi, vihjeid ka kaneelile. Täidlases ja komplekses maitses on pehmed ja velvetised tanniinid. Midagi Barolo fännidele!

1 x Riesling, Grand Cru, Pfersigberg, Wolfberger, 75cl
Pfersigberg Riesling Grand Cru on kauni kerge kuldse värvusega, aroomis mineraalsus, mida täiendavad sidrun ja teised tsitruselised. Maitse mineraalne ja puuviljana, mida kaunistab pikk ja silmapaistev järelmaitse.

Tootekood: Segakast nr4 Kategooriad: , ,