Allahindlus!

SEGAKAST NR6: Chardonnay veinid ümber maailma

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
64.40 
14.31 €/L
Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga
Kaal
450 kg
Kogus kastis

Maht
Tootegrupp
Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

1x Chablis, Herve Azo
Herve Azo Chablis on orgaaniline, kauni õlgkollase värvusega vein. Küpsenud ainult roostevabast terasest vaatides, et säilitada Chablis’i klassikalised mineraalsed omadused. Aroomis on tunda rohelisi puuvilju ja tsitrust. Maitsepalett on karge, tsitruseline, kuiv ja kerge.

1x Chardonnay, Languedoc, Coq du Matin
Chardonnay viinamarjad on pärit Carcassonne ja Minervois piirkonna viinamarjaaedadest. Seejärel viinamarjad sorteeritakse ja ennem fermetatsiooni toimub külm matseratsioon. Fermentatsioon toimub Prantsuse ja Ameerika tammest vaatides. Vein jäetakse setetele küpsema 6 kuuks. Veinimeistri eesmärgiks oli luua Chardonnay, mis oleks meeldiva maitsega, värske ja sobiks hästi erinevate toitudega. Maitses annavad tooni õun, melon ja ananass, vihjeid võib leida ingverist ja tammest.

1x Piemonte Chardonnay, Guasti Clemente
Viinamarjaistandused asuvad Nizza Monferrato kommuunis. Vein on õlgkollane, kergelt roheka läikega.
Aroomis on tunda kollaseid õunu. Maitse on kuiv, pehme ja heas tasakaalus.

1x Chardonnay, Esk Valley
Esk Valley, Chardonnay on osaliselt tammevaatides laagerdunud vein, mis kannab endas virsiku, kollaste lillede ja mandlite aroomi. Maitselt kerge happesusega, ümar ja kergesti joodav.

1x Chardonnay, Reserve, Saint Marc (Vegan)
Chardonnay, Reserve on Lõuna-Prantsusmaal toodetud kauni kollase värvusega vein, millel on kuldne helk. Aroomis annavad tooni ananass ja pirn. Maitselt värske vein, milles on tunda õuna, pirni ja kerget kooresust.

1x Chardonnay, Estate, Central Valley, Hampton
Kalifornia soe kliima annab Chardonnay viinamarjale troopilise stiili ja aromaatse kompleksuse. Hampton Chardonnay on õlgkollase värvusega vein, mille aroomis on tunda roheline õun, tsitruselised ja pirn. Maitses tunda sidrun, mesi ja vanill.

Tootekood: SEGAKAST NR6: Valged veinid Kategooriad: , ,