SEGAKAST NR20: Sügisene segakast PREMIUM

88.14
24.4819.59 /L

Kast sisaldab:

1 x Carmenere, Signos de Origen, Emiliana, 75cl (Orgaaniline ja Vegan), 75cl
Signos de Origen, Carmenere on kirsipunane vein, mille komplekses aroomis on tunda tumedaid puuvilju ja maitsetaimi nagu rosmariin ja münt. Lõhnade avaldudes on tunda ka musta pipart ja grafiiti. Maitsepalett üllatab värske happesusega. Tugeva struktuuri ja pika järelmaitsega vein.

1 x Reserva, Condado de Oriza, Ribera Del Duero, 75cl
Veini laagerdatakse 24 kuud tammest vaatides(20% prantsuse, 80% ameerika). Sügav kirsipunane, aroomis must ploom, suitsusus, vanilje ja vürtsid. Maitselt täidlane, võimsate, kuid pehmete tanniinidega.

1 x Barbera D Asti DOCG, Boshetto Vecchio, 75cl
Barbera D`Asti on rubiinpunane vein, mis on laagerdunud tammevaadis 18 kuud. Aroomis tume kirss ja ploom, maitses on tunda tumedad ja punased puuviljad.

1 x Chianti Classico, Riserva, Agostino Petri, Castello Vicchiomaggio, 75cl
Chianti Classico, Riserva on tüüpiline rubiinpunane Sangiovese vein. Puuviljane struktuur, täidlane ja ilus tasakaal.

1 x Barbaresco, Magno, Piedmont, San Silvestro, 75cl
Barbaresco, Magno, San Silvestrolt on Nebbiolo marjast toodetud vein, mis enne pudeldamist on laagerdunud 18 kuud suurtes Skandinaavia tammevaatides. Rubiinpunase värvuse taga peidab ennast küpsete metsamarjade aroom. Maitses on tunda tubakat, tumedat šokolaadi, vürtse ning muidugi marjasust. Mõõdukas järelmaitse, milles on tunda meeldivad tanniinid.

1 x Chateau Noaillac, Cru Bourgeois, Medoc, 2016, 75cl
Chateau Noaillac on sügava rubiinpunase värvusega vein, mille aroomis paljastuvad küpsed tumedad marjad, vürtsid ja šokolaad. Maitses annavad tooni rikkalikud tanniinid, küpsed tumedad marjad ja vürtsid. Vein küpses Prantsuse tammest vaatides 1 aasta, millest 17 % olid uued vaadid.
Segu: Merlot 55%, Cabernet Sauvignon 40% ja Petit Verdot 5%.

Tootekood: Segakast nr20 Kategooriad: , ,