Allahindlus!

SEGAKAST NR12: Roosa unistus

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
72.22 
16.05 €/L

Toode laost otsas

Hind on kuvatud Sulle juba -20% soodushinnaga
Kaal
450 kg
Tootegrupp
Maht
Hind on kuvatud Sulle juba -20% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

Üllata oma kõige kallimat inimest ühe romantilise vahuveinide ja veinide kastiga.

Komplekti kuulub:

1 x Grenache-Syrah-Cinsault, Cote des Roses, Gerard Bertrand, 75cl

Grenache-Syrah-Cinsault viinamarjad korjati eri aegadel, et saavutada igaühe jaoks optimaalne küpsusaste. Veini valmistamisel lähenetakse igale viinamarjasordile nii, et saaks välja tuua iga sordi parimad omadused. Fermentatsioon kestab 15-30 päeva ja vein pudeldatakse üsna varakult, et säilitada värskus ja veini puuviljane iseloom. Veinil on pehme roosa värvus, aroomis annavad tooni punased marjad, must sõstar ja punane sõstar. Veel on tunda vihjeid roosist, tsitrusest ja greibist. Maitse on värske ja heas tasakaalus.

1 x Extra Dry, Millesimato, Rose, Prosecco DOC, Contarini, 75cl

Rose Prosecco on heleda roosa värvusega vahuvein, millel on peen ja püsiv mull. Aroom on kompleksne ja puuviljane, tunda maasikaid, vaarikaid ja punaseid lilli. Maitse on värske, heas tasakaalus ja harmooniline.

1 x Pasqua 11 Minutes Rose, 75cl

Famiglia Pasqua uue veini loomisel on kasutatud nelja suurepärast viinamarja: Corvina, Trebbiano, Syrah ja Carménère. Veini nimi tuleb aga sellest, et viinamarjakestad on 11 minuti jooksul kontaktis vedelikuga. See aeg on piisav, et anda veinile kaunis roosa värvus. Corvina viinamari annab veinile floraalsed aroomid ja paraja happesuse. Trebbiano viinamari toob veini elegantsi ja pika järelmaitse. Syrah annab puuviljased ja vürtsikad noodid. Carménère toob veini struktuuri ja tagab stabiilsuse.

1 x Brut, Rose, Cremant D Alsace, Wolfberger, 75cl

Wolfberger Rose Cremant on kaunis lõheroosa vahuvein, mille aroomis on tunda vaarikaid, sõstraid ja metskirssi. Maitselt on värske, marjane ja karge.

1 x Cremant De Bourgogne, Brut Rose, Albert Bichot, 75cl

Crémant de Bourgogne Brut Rosé valmistamiseks on kasutatud 3 erinevat viinamarjasorti: Pinot Noir, Chardonnay ja Gamay. Viinamarjad on pärit kolmest erinevast piirkonnast: Côte Chalonnaise (Pinot Noir), Auxerrois (Chardonnay), Mâconnais (Gamay). Pinot Noir annab sellele suurepärasele Cremantile meeldiva ja intesiivse puuviljase aroomi, samas Chardonnay annab floraalsed noodid ja värskuse ja Gamay lisab kargust. Peene ja püsiva mulliga Cremant, mille maitse on värske ja elav.

1 x Brut, Rose, Pinot Nero, Vino Spumante, Le Monde, 75cl

Le Monde Pinot Nero Rosé Spumante on kirgasroosa elegantne vahuvein, mille lõhnas on tunda punaseid puuvilju, sõstraid, vaarikaid ja kerget roosilehe nüanssi. Elavas maitses domineerib puuviljasus, happesus on meeldivas balansis magususega.

TARBIMISSOOVITUS

Tootekood: Segakast nr12 Kategooriad: ,