Allahindlus!

SEGAKAST NR14: UUS-MEREMAA PÄRL VILLA MARIA

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
79.56 
17.68 €/L
Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga
Kaal
450 kg
Tootegrupp
Maht
Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

Kõige tähelepanuväärsem ja enim auhindu pälvinud saareriigi veinimaja on vaieldamatult Villa Maria. Veinikoja asutas George Fistonich 1961. aastal, olles vaid 21-aastane. Juba järgneval aastal tootis ta Villa Maria nime all oma esimesed veinid. Kuuekümnendate vältel oli ta oma ettevõtte ainus töötaja, lisaks oli abikaasa Gail talle abiks. Seitsmekümnendate alguses palkas ta oma esimesed töölised ning hakkas jõudsalt laienema. Tänaseks on Villa Mariast saanud 250 töötajaga veinimaja, mille toodangut eksporditakse enam kui 60 riiki. Villa Maria on enim auhindu ja medaleid kogunud veinimaja Uus-Meremaal.

Komplekti kuulub:
1 x Sauvignon Blanc, Private Bin, Marlborough, Villa Maria, 75cl (Orgaaniline)
Private Bin, Sauvignon Blanci viinamarjad on pärit mitmest Marlborough’i piirkonna istandusest. Eriti pööratakse tähelepanu viinapuude tervisele ja marjade korjamisele. Elavas aroomis on tunda tsitruselisust ja valgeid õisi. Pika järelmaitsega vein.

1 x Sauvignon Blanc, Earth Garden, Marlborough, Villa Maria, 75cl
Aroomis on tunda tsitruse, laimi ja greibi noodid. Maitses on tunda värskeid ürte, sidrunheina ja passionivilja. Värskete puuviljade intensiivne kontsentratsioon on heas tasakaalus särtsaka happelisusega.

1 x Sauvignon Blanc, Taylors Pass Vineyard, Marlborough, Villa Maria, 2018, 75cl
Villa Maria on selle veini valmistamisel kasutanud ainult Taylors Pass Vineyard viinamarjaistandusest pärit marju. Taylors Pass vineyard asub Awatere jõe põhjakaldal Marlborough lõunaosas. Viinapuude keskmiseks vanuseks on 12 kuni 17 aastat.
Veini aroomis kohtuvad värsked herned, must sõstar ja ürdid. Maitse on kontsentreeritud, tunda jalapenot ja greipi, lõpuks ka laimi särtsakust ja vihjet püssirohust.

1 x Pinot Noir, Earth Garden, Marlborough, Villa Maria, 75cl
Aroomis on tunda tumedad marjad ja floraalsed noodid. Maitses on pehmed šokolaadised tanniinid, kergelt tunda röstiseid noote ja järelmaitse on maalähedane.

1 x Riesling, Private Bin, Villa Maria, 75cl
Private Bin, Rieslingu viinamarjad on korjatud jahedal varahommikul. Erilist tähelepanu on pööratud viinamarja küpsusele ja puhtusele. Värvuselt õlgkollane vein on lillelise lõhnaga, milles annavad iseloomu tsitruselised ja laim. Maitselt kuiv ja kerge vein.

1 x Blush Sauvignon Rose, Villa Maria, 75cl
Villa Maria Blush veini aroomis annavad tooni eksootiline granadill ja värsked ürdid, Merlot viinamari annab veinile floraalsed ja marjased noodid.
Maitse on värske ja hea happesusega.

TARBIMISSOOVITUS

Serveerida jahutatult.

Tootekood: Segakast nr11 Kategooriad: ,