Pizzolato, Merlot, BIB

23.41 
7.80 €/L
Kaal
300 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Tootja
Bränd
Viinamari
Värvus
Maitse
Maht
Kogus kastis

Serveerimistemperatuur
Toidusoovitus
Alkoholisisaldus

ISELOOMUSTUS

Pizzolato, Merlot on sügava rubiinpunase värsusega. Aroom on puuviljane, kus on tunda tumedaid marju nagu mustsõstar, kirss ja kergelt vürtsikust. Vein on keskmise täidlusega, heas tasakaalus, milles on tunda tumedaid marju, taimseid nüansse ja vürtsi.

TARBIMISSOOVITUS

Punane liha, grill, pasta

Tootekood: 8022836003057 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Pizzolato veinid pakuvad elegantset segu traditsioonilistest viinamarjasortidest ja ökoloogilisest põllumajandusest, luues unikaalse maitseelamuse. Pizzolato veinimaja pühendumine jätkusuutlikkusele ja looduslikele protsessidele kajastub nende veinide puhtas maitseis ja keskkonnasõbralikus filosoofias.
Pizzolato ökoloogilised veinid on tuntud oma keerukate maitseprofiilide poolest, mis väljendavad Itaalia põhjalikku viinamarjakasvatuse traditsiooni ja kohalikku pärandit. Pizzolato veinide valik ulatub kuivadest valgetest veinidest kuni täidlaste punaste veinideni, pakkudes iga maitse-eelistuse jaoks midagi unikaalset. Pizzolato veinid on ideaalne valik neile, kes hindavad mitmekesist maitsepaletti ja soovivad toetada jätkusuutlikku põllumajandust ning keskkonnasõbralikke tootmisviise.

“Elav maitse, looduse puudutus – Pizzolato veinid, kus traditsioon kohtub ökoloogiaga.”