Allahindlus!

Lauretana – Still

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
1.67 
2.23 €/L
+0,10€ pant
Hind on kuvatud Sulle juba -20% soodushinnaga
Kaal
75 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Bränd
Maht
Kogus kastis

Hind on kuvatud Sulle juba -20% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

Lauretana – vesi, mis on pühendatud neile, kes endast hoolivad.

 

Lauretana vee teeb eriliseks see, et selles on vaid 14 milligrammi kuivjääke liitri kohta, mis teeb sellest Euroopa kergeima vee.

On ka muid väärtusi, mis aitavad määrata Lauretana vee puhtust ja kergust, näiteks üldkaredus 0,55 mg-ekv/l, mis aitab vältida neerukivide teket, naatriumi kogus 1,0 mg/l (vees lahustunud), mis muudab selle madala naatriumisisaldusega dieetide jaoks ideaalseks ja soodustab vedeliku tarbimist. Vee pH 20 °C juures on 6,3, mis aitab seedimist ja takistab rakkude oksüdatsiooni protsessi.

Lauretana on saasteaineteta vesi, kuna see tuleb pinnale puhtal alal rohkem kui 1000 meetrit merepinnast kõrgemal. Siinne keskkond on kaitstud, ilma tööstuslike ja põllumajanduslike asulateta ning vesi voolab sügaval iidses graniidikihis, mis kaitseb seda igasuguse saastumise eest.

Oma omaduste poolest on Lauretana vesi ideaalne igapäevaseks tarbimiseks, sobib hästi täiskasvanutele ja lastele, on ideaalne sportlastele. Sellega võib valmistada toitu imikutele ja vastsündinutele ja see on soovitatav ka raseduse ja imetamise ajal.

 

Hinnale lisandub pant 0,1 eur.

Tootekood: 8004192104104 Kategooriad: , ,

Lauretana – vesi, mis on pühendatud neile, kes endast hoolivad

Enam kui 50 aastat on Lauretana villinud mineraalvett, mis on inimestele eluliselt tähtis. Allikas avastati juhuslikult, jalutuskäigu ajal mägedes. Proovide analüüs näitas, et tegemist on veega, millel on erakordsed omadused. Esimene villimistehas ehitati allika lähedale, umbes 850 meetri kõrgusele merepinnast, ja villimisega alustati 1965. aastal. Mitmeid erinevaid sihte järgides ja eesmärke saavutades on Lauretana muutunud kohalikust tootest rahvusvaheliselt tuntud toidu- ja joogimajanduse kaubamärgiks. Ettevõttel on tugev side Piemonte piirkonnaga, kuna see on suutnud anda lisaväärtust siinsele puhtale veele. Seetõttu on kohalik erakordsete omaduste ja kergusega vesi saanud tuntust nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Täna iseloomustab Lauretanat tugev identiteet, mis eristab teda teistest sektori tootjatest. Ettevõtte toodete müük on saavutanud märkimisväärse kasvu Itaalias, Euroopas ja välisriikides, kus firma ekspordib USAst Austraaliani ja Hiinast Pärsia laheni.

Missioon: kvaliteet ja heaolu ettevõtte strateegiate keskmes

Lauretana missioon on kindlasti säilitada selle erilise vee kvaliteet ja suunata ettevõtte tegevus tarbijale – tema eelistustele, vajadustele ja heaolule. Lauretana vesi villitakse allika lähedal, et säilitada selle ainulaadsed omadused. Täielikult uuendatud kaasaegsed tipptasemel tootmisliinid on täiustatud kontrollsüsteemidega, mis tagavad vastavuse kõrgeimate kvaliteedi- ja ohutusstandarditega. Paljude arstide ja teadlaste meditsiinilised arvamused kinnitavad vee erakordseid omadusi. Üks paljudest on professor Antonio Paoli, kes on Padova ülikooli arstiteaduse ja kirurgia teaduskonna kehalise ja sporditegevuse kraadiõppe kursuse akadeemik. Tema soovitab seda tavaliselt kaalulangetamise dieetides ja sportlastele. Lauretana pühendumus on näha ka reklaamikampaaniates, mille eesmärk on tõsta tarbijate teadlikkust, et nad oleksid võimelised eelistama heaolule orienteeritud valikuid.

Lauretana: Alpidest välisturgudele

Alates sellest, kui 1998. aastal sai ettevõtte tegevjuhiks Antonio Pola ja presidendiks Giovanni Vietti, on Lauretana saanud kogeda üllatavat kasvutrendi. See trend jätkub ka täna tänu uutele lepingutele oluliste turustusgruppidega – ennekõike siiski strateegiate tõttu, mis on mõeldud maailmaturul esinevate raskuste ületamiseks. Rohkem kui 70 töötajaga ja aastakäibega, mis on kasvanud 28 miljonilt eurolt 2016. aastal 40 miljoni euroni 2018. aastal, on Lauretana 100% Itaalia tipptase, mis on suunatud kõige nõudlikumale tarbijale, kes joob just seda vett selle ainulaadsete omaduste tõttu. Müügi kasvu seostatakse uutesse tehnoloogiatesse tehtavate investeeringute pideva kasvuga. 2016. aastal paigaldati uus villimisliin PET-pudelite jaoks. Täna töötab 4 liini. Kaks on mõeldud PET-pudelitele, üks tagastatavatele klaaspudelitele ja üks ainult välisturgudele mõeldud klaaspudelitele. Kõik seadmed on toodetud Kronesis. See ettevõte on oma valdkonnas juhtiv tegija ja tagab vastavuse kõrgeimate kvaliteedi- ja ohutusstandarditega. 2017. aastal asendati tagastatavate klaaspudelite pesemisseadmed Saksa ettevõttes Krones toodetud masinatega. See valik on parem keskkonnale tänu väiksemale veetarbimisele pesemistsükli ajal ja samuti on tagatud pudelite ohutus.

Lauretana: Euroopa kergeim vesi

Lauretana vee teeb eriliseks see, et selles on vaid 14 milligrammi kuivjääke liitri kohta, mis teeb sellest Euroopa kergeima vee. On ka muid väärtusi, mis aitavad määrata Lauretana vee puhtust ja kergust, näiteks üldkaredus 0,55 mg-ekv/l, mis aitab vältida neerukivide teket, naatriumi kogus 1,0 mg/l (vees lahustunud), mis muudab selle madala naatriumisisaldusega dieetide jaoks ideaalseks ja soodustab vedeliku tarbimist. Vee pH 20 °C juures on 6,3, mis aitab seedimist ja takistab rakkude oksüdatsiooni protsessi. Lauretana on saasteaineteta vesi, kuna see tuleb pinnale puhtal alal rohkem kui 1000 meetrit merepinnast kõrgemal. Siinne keskkond on kaitstud, ilma tööstuslike ja põllumajanduslike asulateta ning vesi voolab sügaval iidses graniidikihis, mis kaitseb seda igasuguse saastumise eest. Oma omaduste poolest on Lauretana vesi ideaalne igapäevaseks tarbimiseks, sobib hästi täiskasvanutele ja lastele, on ideaalne sportlastele. Sellega võib valmistada toitu imikutele ja vastsündinutele ja see on soovitatav ka raseduse ja imetamise ajal.