Lauretana – Still, 75CL

2.05
2.73 /L

Lauretana – vesi, mis on pühendatud neile, kes endast hoolivad.

Lauretana vee teeb eriliseks see, et selles on vaid 14 milligrammi kuivjääke liitri kohta, mis teeb sellest Euroopa kergeima vee.
On ka muid väärtusi, mis aitavad määrata Lauretana vee puhtust ja kergust, näiteks üldkaredus 0,55 mg-ekv/l, mis aitab vältida neerukivide teket, naatriumi kogus 1,0 mg/l (vees lahustunud), mis muudab selle madala naatriumisisaldusega dieetide jaoks ideaalseks ja soodustab vedeliku tarbimist. Vee pH 20 °C juures on 6,3, mis aitab seedimist ja takistab rakkude oksüdatsiooni protsessi.
Lauretana on saasteaineteta vesi, kuna see tuleb pinnale puhtal alal rohkem kui 1000 meetrit merepinnast kõrgemal. Siinne keskkond on kaitstud, ilma tööstuslike ja põllumajanduslike asulateta ning vesi voolab sügaval iidses graniidikihis, mis kaitseb seda igasuguse saastumise eest.
Oma omaduste poolest on Lauretana vesi ideaalne igapäevaseks tarbimiseks, sobib hästi täiskasvanutele ja lastele, on ideaalne sportlastele. Sellega võib valmistada toitu imikutele ja vastsündinutele ja see on soovitatav ka raseduse ja imetamise ajal.

Hinnale lisandub pant 0,1 eur.

Tootekood: 8004192104104 Kategooriad: ,