Allahindlus!

Cremant De Bourgogne, Brut Reserve, Albert Bichot

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
16.50 
2,200.00 €/L
Kaal
0.75 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Piirkond
Tootja
Bränd
Värvus
Viinamari
Maitse
Maht
Kogus kastis

Serveerimistemperatuur
Alkoholisisaldus
Toidusoovitus

ISELOOMUSTUS

Crémant de Bourgogne Brut Réserve on vahuvein, mille marjad on kasvanud Côte d’Or regioonis.

Lõhnas tsitruselisi noote (laim, roosa greip) ja valged õisi, mis viivad erksa ja värske maitsepaletini. Väga puhas järelmaitse.

Esimesed viited Bichot perekonna asumisest Burgundiasse on juba aastast 1350. Veini hakati tootma 19. sajandi esimeses pooles, mil esimene veinimaja asus Monthélies, mõned kilomeetrid Beaune’ist. Veinimaja on juba 6 põlvkonda isalt pojale edasi antud, kuni tänaseni. Nüüdseks on Albert Bichot kätes veiniaedu üle terve Burgundia, mitmed neist on väärika ajalooga veiniistandused.

TARBIMISSOOVITUS

Sobib hästi aperitiiviks ja kergete suupistete kõrvale.

Tootekood: 3296311129098 Kategooriad: , , ,

Albert Bichot – Burgundia pärl

Esimesed viited Bichot perekonna asumisest Burgundiasse on juba 14. sajandist. Sellest ajast pärineb ka perekonna kuulus vapp, mida on ehtimas emahirve kujutis. Albert Bichot veinimaja on Burgundia väärtuslikemail põllulappidel tegutsenud üle 180 aasta. Juba kuus põlvkonda Bichot’sid on viinamarju kasvatanud ja nendest ise veini valmistanud. Aastal 1900 sündis Albert Bichot, tänu kellele sai Bicho veinimõis laiema tuntuse maailmas. Ta reisis palju Põhja-Ameerikas, Aasias ja Okeaanias. Albert oli veendunud, et veine tuleks tutvustada üle kogu maailma ja saavutada nii laiem kõlapind. Katkematu usk ja püüdlused täiuslikkuseni on Albert Bichot veinidest loonud fenomeni, mida tuntakse ja hinnatakse kogu maailmas. Bichot edu seisneb spetsialiseerumisel: iga veinimõisa põldude eest hoolitseb kindel meeskond. Nii kogutakse maalappide kohta täpseid teadmisi, mis võimaldavad veini kvaliteeti ja stiilipuhtust veelgi arendada. Lisaks on Bichot väätide keskmine vanus küllaltki kõrge. 30-60-aastastel viinamarjataimedel valminud marjad lisavad veinidele sügavuse ja nüansirikkuse, mis on iseloomulikud ainult Albert Bichot toodangule.