Chateau de Montifaud XO, Magnum

237.89 
158.59 €/L
Kaal
150 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Alkoholisisaldus
Maht
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis

ISELOOMUSTUS

Chateau de Montifaud on läbi kuuendat põlve ühe pere omandusel olev konjakimõis. Konjak on isikupärane tänu pikaajalistele traditsioonidele. Valleti perekond toodab konjakeid ainult omaenda viinamarjaistandustest, parimates Grand Champagne ja Petite Champagne aedades.

Chateau de Montifaud XO “A treasure from Paradise” on valmistatud Ugni Blanc viinamarjadest. Petit champagne piirkonnas. Konjak on laagerdatud keldrites palju kauem kui reeglid ette näevad. Chateau de Montifaud XO on vaskse värvusega. Konjak on tugevate aroomidega, kus leiame kuivatatud lille ja puuviljade noote, samas vihjeid pähklitele ja vürtsidele. Maitse on pehme ja pika järelmaitsega.

TARBIMISSOOVITUS

Pirukad, kaaviar, homaar, kammkarbid, sinihallitusjuust, valge šokolaad, tiramisu.
Serveerida puhtalt 20°C juures.

Tootekood: 3550142109316 Kategooriad: , ,

Chateau de Montifaud

Hea konjaki eelduseks on traditsiooniline retsept, kvaliteetne muld ja ideaalne kliima, kuid neist ainuüksi ei piisa. Selleks, et konjakist välja tuua parim, on vaja täielikku pühendumist ja kustutamatut kirge selle imelise joogi vastu.

Konjaki ajaloo üks silmapaistvamaid ja töökamaid mehi oli Montifaud konjakimaja rajaja Augustin-Pierre Vallet, kes oma esimese viinamarjapõllu istutas 1837. aastal. Täna, 182 aastat hiljem, valmib Chateau de Montifaud konjak ikka veel Vallet’ide käe all, kasutades põlvest põlve pärandatud teadmisi ja peensusteni lihvitud meetodeid.

Chateau de Montifaud istandused laiuvad 90 hektaril kahes Cognac’i maakonna väärtuslikemais piirkonnas: Grande ja Petite Champagne’s. Selle maa muudab eriti väärtuslikuks kõrge paekivi ja kriidi sisaldusega muld, mis lisab konjakile õrnust, elegantsi ja kergeid lillenoote.

Konjaki tõelise aroomi ja maitse avaldumiseks võiks seda serveerida toatemperatuuril ja konjakiklaasis. Kui on aga isu jahutavama joogi järele, siis võib klaasi lisada jääkuubiku või kaks.