BRUT, Cuvee De L Ecusson, Bernard-Massard

36.84 
24.56 €/L
Kaal
150 kg
Tootegrupp
Tooteliik
Päritolumaa
Piirkond
Värvus
Maitse
Stiil
Alkoholisisaldus
Serveerimistemperatuur
Maht
Kogus kastis

Toidusoovitus

ISELOOMUSTUS

BRUT, Cuvee De L’Ecusson on traditsionaalsel meetodil valmistatud vahuvein, mis on 2 aastat setetel laagerdunud. Aroomis on tunda kerget rösti ja tsitrusvilju. Maitselt on see vahuvein kuiv, puuviljane ja peen.

TARBIMISSOOVITUS

Sobib aperitiiviks, mereandidega ja iseseisvalt nautimiseks.

Tootekood: 5450013150301 Kategooriad: , ,

Bernard-Massard

Schengen on asula Luksemburgi Remichi kantonis Schengeni vallas, mis asub Moseli jõe ääres. Schengen asub riigi kagutipus Saksamaa ja Prantsusmaa piiri ääres. 14. juunil 1985. aastal sõlmiti seal lepe Belgia, Hollandi, Saksamaa, Prantsusmaa ja Luksemburgi vahel, millega need riigid loobusid piirikontrollist sisepiiridel. See pani aluse Schengeni viisaruumile. Schengen asub viinamarjakasvatuspiirkonnas, kus tegutseb Luksemburgi suurim ja tuntuim veinivalmistaja Bernard-Massard.

Bernard-Massardi peakorter asub Grevenmacheris, Moselle’i linnas. Nad toodavad traditsionaalsel (šampanja-)meetodil vahuveine, tuntuim Cuvée de l’ Ecusson Brut. Vahuveinid on elavad, aromaatsed, värsked ja elegantse, peene mulliga. Bernard-Massardil on veinimaja Thill, kus toodetakse nooblist viinamarjast kuulsat veini Riesling (Riesling Chateau de Schengen, Thill Feres).