Mis on orgaaniline vein?

Orgaaniline vein on mahepõllumajanduse põhimõtete kohaselt kasvatatud viinamarjadest valmistatud vein, kus ei ole kasutatud kunstlikke keemilisi väetisi, pestitsiide, fungitsiide ja herbitsiide. Viinamarjapõldude väetamiseks kasutavad nad ainult loomse ja taimse päritoluga naturaalseid sõnnikuid. Kõplamisega saavutatakse selline tulemus, et pole vaja kasutada keemilisi umbrohutõrjeid. Kahjurputukate vastu aga aitavad erinevad intensiivse lõhnaga taimed ja lilled, mida saab istuda viinapuude alla ja juurde.

Sauvignon Blanc, Private Bin, Marlborough, Villa Maria, 75cl (Orgaaniline)

Private Bin, Sauvignon Blanci viinamarjad on pärit mitmest Marlborough’i piirkonna istandusest. Eriti pööratakse tähelepanu viinapuude tervisele ja marjade korjamisele. Elavas aroomis on tunda tsitruselisust ja valgeid õisi. Pika järelmaitsega vein.

Auhinnad:

Pinot Noir, Adobe Reserva, Colchagua Valley, 75cl (orgaaniline)

Emiliana asub Tšiili peamises veinipiirkonnas, kuid on teistest tootjatest siiski täiesti erinev. Nimelt valmistab Emiliana ainult orgaanilisi ja biodünaamilisi veine, millega tagatakse looduse naturaalne tasakaal ja kohalike inimeste heaolu. Samuti on tulemuseks naturaalsemad, unikaalsemad ja lihtsalt paremad veinid.

Valmistatud orgaaniliselt kasvatatud viinamarjadest. Rubiinpunase värvusega vein, mille aroomis on tunda küpseid puuvilju. Maitses peidavad end kirsid, jõhvikad ja maasikad.

Carmenere, Signos de Origen, Emiliana, 75cl (Orgaaniline ja Vegan)

Signos de Origen, Carmenere on kirsipunane vein, mille komplekses aroomis on tunda tumedaid puuvilju ja maitsetaimi nagu rosmariin ja münt. Lõhnade avaldudes on tunda ka musta pipart ja grafiiti. Maitsepalett üllatab värske happesusega. Tugeva struktuuri ja pika järelmaitsega vein.

Chardonnay, Reserve Speciale, Gerard Bertrand, 75cl(Orgaaniline)

Gerard Bertrand Charddonay viinamarjad on korjatud öösel, et säilitada värskus. Fermentatsiooni protsess toimub roostevabast terasest vaatides. Kauni õlgkollase värvi taga peidab ennast värske vein, milles kirgastuvad tsitrusviljad, küpsed õunad ja heledad õielised.

TUTVU TOODETEGA SIIN!