Tsarskaya Zolotaya Vodka, Karbis

16.39 
32.78 €/L

Toode laost otsas

Weight
50 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Bränd
Alkoholisisaldus
Kogus kastis

Maht

ISELOOMUSTUS

Tsarskaya viina loomiseks kulus 2 aastat, kuna destilleerijad pidid lähenema väga loominguliselt, et anda toorainele ajaloolises retseptis märgitud omadused.

Meie iidsed esivanemad olid juba teadlikud kulla noorendavatest omadustest. Pole ime, et Egiptuse vaaraodel ei saanud sellest väärismetallist mitte kunagi piisavalt. Cleopatra kasutas oma näonaha noorendamaks kuldlõnga. Vene tsaarid jõid puhtast kullast tehtud pokaalidest. Arvati, et hoides jooki kullast pokaaalis, siis jook omandab uuenduslikud omadused.

Tsarskaya Zolotaya Vodka destilleeritakse vastavalt Peeter I aegsele retseptile, kasutades lisaks mett ja pärnapuu õite infusiooni. Viina valmistamisel on kasutatud Ladoga järve vett ja viin läbib spetsiaalse membraanfiltri ja kullafiltri.

Tsarskaya pudel, mis on kaunistatud 99.9 % puhta kullaga, on valmistatud spetsiaalsest klaasist, mis tagab perfektse maitse pikema aja vältel.

Tsarskaya Zolotaya Vodka – Säilitades Venemaa kuldajastu traditsioone.

TARBIMISSOOVITUS

Serveerida koos marineeritud kurkide,marineeritud seente, suitsulõhe või kaaviariga.

AUHINNAD

Viimase 10 aasta jooksul on Tsarskaya Zolotaya Vodka võitnud auhindu paljudel Venemaa ja rahvusvahelistes degusteerimisvõistlustel ja toidumessidel.

SKU: 4603514007327 Categories: , ,