SEGAKAST NR3: GRILLI VEINID

67.19 53.75
14.9311.94 /L

Sommeljee Viljar on siia kasti kokku pannud mõnusad veinid grilli kõrvale.

Komplekti kuulub:

1 x Malbec, Barrel Selection, Salentein, Mendoza, 75cl
Salentein Malbeci iseloomustavad küpsed punased marjad ja pehmed tanniinid, mis teevad sellest veinist klassikalise malbec´i veini. 14 kuud Prantsuse tammevaadis annab talle õrna tubaka ja vanillli noodi. Sobib säilitamiseks 7-9 aastat.

1 x Cabernet Sauvignon/Carmenere/Syrah, Evolucion, Manutara, 75cl
Cabernet Sauvignon/Carmenere/Syrah’il on violetne värvus ja aroomis on tunda must sõstar, mustikas, aniis ja lavendel. Maitses domineerivad must kirss, nahk, trühvel ja elegantne järelmaitse. Viinamarjad on korjatud käsitsi ning laagrdunud 14 kuud uutes Prantsuse tammevaatides.

1 x Dragon, Reserva, Catalunya, Berberana, 75cl
Dragon, Reserva on sügava rubiinpunase värvusega vein, mille aroomis avalduvad küpsed tumedad marjad. Intensiivne ja täidlane vein, mis on laagerdunud 22 kuud Ameerika tammest vaatides ja hiljem 18 kuud pudelis.

1 x Corbieres, Gerard Bertrand, 75cl
Gerard Bertrand avaldab ainulaadse Corbierese piirkonna iseloomu, mille mullastikus on palju lubjakivi ja savi. Kõik viinamarjad on käsitsi korjatud. Vein jäetakse laagerduma Prantsuse tammest vaatidesse 8 kuuks. Veinil on sügav rubiinpunane värvus ja tumedate marjade aroom. Maitses on tunda küpsed puuviljad, vürtsid ja lagrits.

1 x Primitivo, Desire Lush & ZIN, Puglia, Pasqua, 75cl
Primitivo, Desire Lush & ZIN on sügava punase värvusega vein, mille aroomis on tunda kakaod, vürtse, kohvi ja punaseid marju. Maitses domineerivad punased marjad, ploom, vanilje ja vürtsid. Võib leida veel vihjeid kohvist ja kaneelist.

1 x Passo Grande Appasimento, Vino Rosso, 75cl
Passo Grande tootmisel on kasutatud traditsioonilist “Appasimento” meetodit – kuivatamise protsess. Vein on intensiivse rubiinpunase värvusega ja aroom on puuviljane, rikkalik, vürtsikas ja musta piprane. Maitselt vürtsikas, intensiiivne ja rikkaliku maitsega.

Tootekood: Segakast nr3 Kategooriad: , ,