Allahindlus!

SEGAKAST NR4: CAVA PIDU

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
62.24 
13.83 €/L

Toode laost otsas

Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga
Kaal
450 kg
Tootegrupp
Maht
Hind on kuvatud Sulle juba -25% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

Sommeljee Viljar on siin kastis püsti pannud tõelise mullide peo.

Komplekti kuulub:

1 x Brut, Cava, Hoya de Cadenas, 75cl

Hoya de Cadenas on õlgkollase värvusega cava, millel on peened ja püsivad mullid. Aroom on puhas ja puuviljane, tunda tsitruse ja floraalseid noote. Maitse on kuiv, puuviljane ja väga pika järelmaitsega.

1 x Semi Seco, Cava, Hoya de Cadenas, 75cl

Hoya de Cadenas, Semi Seco on valmistatud “champenoise” meetodil, nagu valmivad Prantsuse šampanjad. Vahuveini valmistamisel kasutati Chardonnay ja Macabeo viinamarjasid. Macabeo annab vahuveinile intensiivse aroomi ja Chardonnay annab keha, suurepärase tasakaalu ja unikaalsed maitsenüansid. 12 kuu pikkune pudelkääritamine 15 kraadi juures aitab caval omandada suurepärased aroomid ja keha.
Caval on õlgkollane värvus ja rohekas helk. Aroomis on tunda roheline õun, valged lilled ja vihjed tsitrusest. Maitse on ümar, puuviljane, mida saadavad elegantsed ja peened mullid.

1 x Brut, Brut de Brut, Cava, Maria Casanovas(Orgaaniline), 75cl

Cava valmistamisel on kasutatu ainult 100 % orgaanilisi viinamarju:30% Macabeo, 30% Xarel·lo ja 40% Parellada. Vahuvein küpses setetel vähemalt 14 kuud. Maria Casanovas Brut de Brut sari toob esile Penedes regiooni maitsete ja aroomi maksimaalse väljenduse.
Cava on värvuselt hele, kollakas-roheline vahuvein, aroom on värske, kerge ja puuviljane. Maitse on mitmekülgne, tunda õuna ja kergelt röstitud saia.

Suhkrusisaldus 6gr/l.

1 x Brut Nature, Brut de Brut, Cava, Maria Casanovas(Orgaaniline), 75cl

Cava valmistamisel on kasutatu ainult 100% orgaanilisi viinamarju: 30% Macabeo, 30% Xarel·lo ja 40% Parellada. Vahuvein küpses setetel vähemalt 14 kuud. Maria Casanovas Brut de Brut sari toob esile Penedes regiooni maitsete ja aroomi maksimaalse väljenduse. Cava on kahvatukollase värvusega, aroom on värske, kerge ja puuviljane. Maitse on mitmekülgne, tunda õuna ja kergelt röstitud saia. Suhrusisaldus 1,2g/L.

1 x Brut Nature, Reserva, Glac, Cava, Maria Casanovas(Orgaaniline), 75 cl

Cava valmistamisel on kasutatud 40% Pinot Noir viinamarju ja 60% on kasutatud traditsioonilisi cava viinamarju: Xarel-lo, Macavbeo ja Parellada. Vahuveini valmistamisel kasutati 100% orgaanilisi viinamarju. Cava küpses 15 kuud setetel. Helekollase värvusega, komplekses aroomis on tunda sidrunit, apelsini, rösti ja valgeid õisi. Maitses on tunda sidrunit, melonit ja pirni. Värske ja püsiva järelmaitsega.

1 x Gran Reserva Brut Nature, Cava, Maria Casanovas, 75cl

Väikese mulliga Cava Brut Nature lõhnas on tunda õunu, pärmi, mineraalsust ja metspähkleid. Maitselt intensiivse, kuid värske iseloomuga, karge happe ja balansseeritud järelmaitsega.

TARBIMISSOOVITUS

Tootekood: Segakast nr2 Kategooriad: ,