Ron Abuelo The Finish Collection Set, Anejo XV Anos, (Oloroso, Napoleon, Tawny), 3x20cl

79.99
114.27 /L

The Ron Abuelo “Finish Collection” on unikaalne sari 15 aastat vanadest rummidest, millele antakse lõplik viimistus erinevates hoolikalt välja valitud vaatides : Oloroso Sherry Cask, Napoleon Cognac Cask ja Tawny Port Cask.

Komplekti kuuluvad kolm 20cl pudelit:
Oloroso Sherry Cask
Maitses tunda noote tsitrusest, röstitud mandlitest ja suitsusest puidust, šokolaadi kastetud rosinatest ja kohati pähklistest nootidest. Aroomis puidused noodid ja sidrunikoor. Järelmaitses tunda röstitud mandlid.
Napoleon Cognac Cask
Selle rummi lõplikuks viimistlemiseks kasutati Prantsusmaalt pärit tammevaate, mida oli eelnevalt kasutatud Napoleon cognac’i valmistamisel. Rummil on sügav punakas merevaigukollane värvus ja aroomis annavad tooni rosinad, ploomid, röstitud puit ja kakao. Maitse on heas tasakaalus, millele järgneb pikk, sügav ja elegantne järelmaitse.
Tawny Port Cask
Selle rummi lõplikuks viimistlemiseks kasutati portveini vaate, mis andsid rummile juurde suurepärase tasakaalus magususe ja kuivatatud puuviljaste nootide vahel. Rummil on sügav punakas merevaigukollane värvus ja aroomis on tunda punased marjad, intensiivne puidune noot ja kuivatatud puuviljad. Maitse on pehme ja siidine, tunda vihjeid vürtsidest, tumedast šokolaadist, kuivatatud puuviljadest, vaniljest ja portveinist. Rummil on väga pikk järelmaitse, milles annavad tooni puidused noodid ja küpsed viigimarjad.

Tootekood: 7451101210639 Kategooriad: ,