Allahindlus!

Pear, Alcohol Free, Premium Cider, Kopparberg

Allahindlus!Avallone – Hea maitse liidab!
0.89 
1.78 €/L
+0,10€ pant
Hind on kuvatud Sulle juba -50% soodushinnaga
Kaal
50 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Bränd
Maht
Kogus kastis
Hind on kuvatud Sulle juba -50% soodushinnaga

ISELOOMUSTUS

Alkoholivaba pirnisiider pärineb Rootsist Kopparbergi piirkonnast. Toodetud vana Rootsi retsepti järgi esmaklassilistest toormaterjalidest ja värskest allikaveest. Kerge ja maheda pirni maitsega. Sobib ideaalselt asendama alkohoolseid jooke.

Hinnale lisandub pant 0,1 eur.

Tootekood: 7393714290007 Kategooriad: , ,

KOPPARBERG

Kopparbergs Bryggeri asutati 1882. aastal Rootsis 36 käsitööpruulija poolt, kelle soov oli koos teha kvaliteetseid õllesid ja siidreid. Vahepealsed aastad tõid nii tõusud, kui ka mõõnad. Tänapäeva edulugu sai alguse 1993. aastal, kui vennad Peter Bronsman ja Dan-Anders Bronsman nägid kohalikus ajalehes kuulutust tühjalt seisvast pruulikojast. Nende ammune unistus oli omada ja juhtida pruulikoda.

Nende jaoks on alati tähtsal kohal olnud innovatsioon. Kui inimesed arvasid, et neile meeldib kuiv siider, siis Kopparberg andis neile magusa pirnisiidri. Kui inimesed hakkasid armastama magusat pirnisiidrit, tutvustasid nad inimestele järgmisena marjasiidrit. Viimase innovatiivse tootena hakkasid nad tootma esimesena maailmas külmutatud siidrit.

Kopparbergi tooteid müüakse tänapäeval rohkem kui 30-nes riigis ja nende pirnisiider on maailmas enam müüdav pirnisiider.