Elephant Gin Strength, Hand Crafted, 50cl

44.00 35.20
88.0070.40 /L

Elephant Strength Gin on Saksamaal käsitsi valmistatud premium klassi džinn, mis põhineb auhindu võitnud Elephant London Dry Gin’ni retseptil. Džinni tootmiseks kasutatakse 2 korda rohkem botaanilisi komponente, et saavutada tugevam ja rikkalikum maitse. Parim nautida kokteilides.

Džinn valmib hoolikalt valitud neljateistkümnest erinevast koostisosast, kaasa arvatud haruldased Aafrika taimed, mis toovad esile tõelise Aafrika olemuse ja loovad džinnile eripärase maitse. Koostisosade seast leidub ka Aafrika imepuuvilja baobab’i ja haruldast buchu ürti, mille maitse on vägagi sarnane mustsõstrale. Lisaks kasutatakse Saksamaa maapõuest pärit kõrgkvaliteedilist allikavett, väskeid õunu ja muid koostisosi, mis toovad esile toote puhta ning pehme maitse. Aroomis on tunda džinnile omast õrna kadakamarja, millele järgneb mägimändide ja ürtide lõhn.

Igasse pudelisse on pandud killuke heategu, nimelt läheb igalt soetatud pudelilt 15% elevantide reservuaaride või üksikute abivajavate elevantide abistamiseks. Hetkel toetavad nad Big Life Foundation’it ja Space For Elephants Foundation’it, mõlemad sihtasutused on pühendunud Aafrika elevatide kaitsmisele. Kõik pudelid on spetsiaalselt valmistatud, suletud Portugalist pärit korgist korgiga ning sildid pudelitel märgistatakse käsitsi partiipõhiselt elevandi või reservuaari nimega, mida parasjagu džinnitootja toetab või päästa aitab.

Tootekood: 5060351330046 Kategooriad: , ,