Elephant Aged Gin, Hand Crafted, 50cl

65.00
130.00 /L

Elephant Aged Gin on Saksamaal käsitsi valmistatud premium klassi džinn, mis on valmistatud 100% rukkist ja neljateistkümnest hoolikalt valitud botaanilisest lisandist. Kõiki lisandeid on lisatud võrreldes London Dry Ginniga suuremas koguses, et saavutada võimsam aroom.

Džinn küpseb aasta jooksul kolmes eri tüüpi tammevaadis ja keskendutakse džinnile omase kadakamaitse ja värskuse säilitamisele. Vaadid omakorda annavad juurde siidist vürtsikust, magusat suitsusust ja vihjeid vaniljest.

Lõpuks pannakse džinn mõneks nädalaks Venezuelast pärit rummivaatidesse, mis annavad juurde mõnusat magusat karamelli aroomis.

Partii toodetakse piiratud koguses ja iga pudel on nummerdatud.

Igasse pudelisse on pandud killuke heategu, nimelt läheb igalt soetatud pudelilt 15% elevantide reservuaaride või üksikute abivajavate elevantide abistamiseks. Kõik pudelid on spetsiaalselt valmistatud, suletud Portugalist pärit korgist korgiga ning sildid pudelitel märgistatakse käsitsi partiipõhiselt elevandi või reservuaari nimega, mida parasjagu dzinnitootja toetab või päästa aitab.

Tootekood: 5060351330008 Kategooriad: ,