Dictador Best of 1987, Altisimo

230.00 
328.57 €/L
Kaal
70 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Bränd
Maht
Alkoholisisaldus
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis

ISELOOMUSTUS

Best of seeria esindab Dictadori kõige hinnalisemaid rumme, mis on tehtud ainult ühe aastakäigu kõige parimatest vaatidest, mis on küpsenud juba üle 100 aasta. Aastakäigu rummid on hoolikalt valitud rummimeistrite poolt, pudelisse jõuavad ainult parimatest parimad aastakäigud. Iga seeria koosneb ainult 300 pudelist, mis teeb nendest rummidest tõeliselt haruldased tooted. Kõik pudelite sildid on käsitsi kirjutatud ja allkirjastatud rummimeistri Hernan Parra poolt.

Best of seeria rummid laagerduvad erinevates vaatides, mille kohta info leiate pudeli pealt CASK REF järgi.

ExB – Burbon

ExW – Whiskey

ExSH – Sherry

ExP – Port

1987, Altisimo jaoks valis rummimeister välja parimad viskivaadid, milles Dictador rummile anti lõplik viimistlus. Idee oli anda rummile viski maailmast tuntud omadused: suitsusus, mineraalsus ja rohusus. Viskivaat aitas kaasa elegantse ja majesteetlikku aroomi arenemisel. Maitses tõi viskivaadi laagerdus välja Dictador rummi mitmekülgsuse, linnaselise järelmaitse, milles on tunda puhas karamell ja tammisus.

TARBIMISSOOVITUS

Tootekood: 5902670841028 Kategooriad: ,

DICTADOR – Rumm milles traditsioonid kohtuvad kaasajaga!

18. sajandi lõpus saabus Severo Arango y Ferro Kolumbia piirkonda nimega Cartagena de Indias, et parandada maksude kogumist Hispaania kolooniates. Peagi teenis ta seal endale hüüdnime “Dictador”, kuna tal oli tugev ja võimas iseloom. Peagi avastas ja armus ta esimesest silmapilgust kohalikku rummi. Tema pühendumus ja kiindumus selle troopilise eliksiiri vastu viis ta peagi peamiseks kaupmeheks, kes tegeles eksootiliste suhkruroost valmistatud kangete alkohoolsete jookide vahendamisega.

1913. aastal, peaaegu 180 aastat pärast DICTADORi müüdi tekkimist, rajas üks tema järeltulijatest Destilería Colombiana. Don Julio Arango y Parra uuris aastaid DICTADORi müüti ja rummi tootmise keerukuste kohta, et saada parimaks Kolumbia rummi tootjaks Kariibi mere piirkonnas, pühendades samal ajal oma elu oma esiisa pärandi austamisele.

Oma geograafilise asendi tõttu on Kolumbia üks kolmest suurimast suhkruroo tootjast maailmas, tagades nii kvaliteetse kui ka suures koguses saagi. Cartagena ja selle ümbruskond on kuulsad selle poolest, et nad olid esimesed, kes hakkasid Lõuna-Ameerikas suhkruroo tootmise tegelema. Tänapäeval jätkab pere traditsioone ja pärandit kolmanda põlvkonna rummitootja ja Master Blender Hernan Parra.

Cartagena asub Lõuna-Ameerika põhjaosas, kus on 800 miili pikkune rannariba Kariibi merega. See asukoht omakorda loob suurepärased eeldused ja tasakaalu ilmastiku ja maa vahel, et saaks toota ainult parimat ja erakordset rummi. Cartagena on lisatud UNESCO maailmapärandi nimistusse, kuna seal on hästi säilinud koloniaalajastu arhidektuur. Linn on sama kütkestav, kui Dictador rumm.

Aastate jooksul on Dictador rummid saanud erinevatel võistlustel üle 50 erineva auhinna!!!