Coyam, Organic Wine, Emiliana(Orgaaniline ja vegan)

26.40 
35.20 €/L
Weight
75 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Piirkond
Tootja
Bränd
Värvus
Maitse
Stiil
Alkoholisisaldus
Maht
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis
Toidusoovitus

ISELOOMUSTUS

Emiliana Los Robles Coyam on orgaaniline täidlane vein, mille rubiinpunase värvi taga peidab ennast kompleksne aroomikooslus. Klaasi valades avaldub lõhnabukett küpsetest ploomidest, mustsõstrast ja tammest. Maitses on tunda ümaraid ja magusaid tanniine, mis tagavad tugeva struktuuri. Lõpetuseks pikk, värske ja elegantne järelmaitse. Sõna Coyam tähendab Tšiili põliskeeles tamme.

TARBIMISSOOVITUS

Sobib hästi grillitud liha, küpsete juustude ja linnulihaga.

SKU: 7804320081496 Categories: , , , ,

EMILIANA – Orgaaniline edulugu!

Emiliana orgaaniline edulugu sai alguse 1998. aastal , kui visionäärid Rafael ja Jose Guilisasti nägid ette, et turg on muutumas ja rahvusvaheline tarbija on järk-järgult üha tähelepanelikum. Inimestele läks üha rohkem korda toote mõju tervisele ja nad teadvustasid endale ka seda, et milline on selle mõju meid ümbritsevatele inimestele ja keskkonnale. Nende viinamarjaistandused asuvad peamistes Tšiili veine valmistavates piirkondades. Nad toodavad ainult orgaanilisi ja biodünaamilisi veine, et säilitada elu loomulikku tasakaalu, austades inimesi ja keskkonda. 2018. aastal alustasid nad protsessiga, et nende veinid saaksid vegan sertifikaadi.

EMILIANA VEINIDE VALIK AVALLONES:

ADOBE RESERVA SEERIA

Adobe Reserve on orgaanilistest viinamarjadest valmistatud seeria, mis peegeldab selle viinamarjaistanduse kvaliteeti, alati austades keskkonda ja töötajaid.

SIGNOS DE ORIGEN

Signos de Origen on eriline project, mis sai loodud unikaalsete ja kvaliteetsete veinide valmistamiseks, valides nende viinamarjaistanduste parimad viinamarja sordid. Iga vein on kui ainulaadne ikoon, millel on tugev side selle veini ja päritolukoha suhtes.

COYAM

Coyam on Emiliana veinimõisa tippvein, mis esindab nende filisoofiat ja põhjust, miks Emilianaga alustati. Coyam tähendab Mapuche põlisrahvale Tšiili keeles “ Tšiili tamm” , kes olid Kesk- ja Lõuna Tšiili algsed elanikud. Tammed ümbritsevad viinamarjaistandust, kus on see vein sündinud.