Chardonnay-Viognier-Marsanne-Roussanne, La Vinilla Estate, Signos de Origen, Emiliana(Orgaaniline)

19.12 
25.49 €/L
Kaal
75 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Tootja
Värvus
Maitse
Stiil
Alkoholisisaldus
Serveerimistemperatuur
Maht
Kogus kastis
Toidusoovitus

ISELOOMUSTUS

Chardonnay-Viognier-Marsanne-Roussanne on kuldkollane kirka aroomiga vein, milles on aimata virsikut, värsket nektariini ja teisi heledaid puuvilju. Erilise nüansi annab veinile värskelt jahvatatud pähklite aroom. Maitsepalett on pehme, värske ja kreemine, paraja sügavuse ja püsivusega.

TARBIMISSOOVITUS

Sobib hästi salatite, kalaroogade ja mereandide kõrvale.

Tootekood: 7804320467580 Kategooriad: , , ,

EMILIANA – Orgaaniline edulugu!

Emiliana orgaaniline edulugu sai alguse 1998. aastal , kui visionäärid Rafael ja Jose Guilisasti nägid ette, et turg on muutumas ja rahvusvaheline tarbija on järk-järgult üha tähelepanelikum. Inimestele läks üha rohkem korda toote mõju tervisele ja nad teadvustasid endale ka seda, et milline on selle mõju meid ümbritsevatele inimestele ja keskkonnale. Nende viinamarjaistandused asuvad peamistes Tšiili veine valmistavates piirkondades. Nad toodavad ainult orgaanilisi ja biodünaamilisi veine, et säilitada elu loomulikku tasakaalu, austades inimesi ja keskkonda. 2018. aastal alustasid nad protsessiga, et nende veinid saaksid vegan sertifikaadi.

EMILIANA VEINIDE VALIK AVALLONES:

ADOBE RESERVA SEERIA

Adobe Reserve on orgaanilistest viinamarjadest valmistatud seeria, mis peegeldab selle viinamarjaistanduse kvaliteeti, alati austades keskkonda ja töötajaid.

SIGNOS DE ORIGEN SEERIA

Signos de Origen on eriline project, mis sai loodud unikaalsete ja kvaliteetsete veinide valmistamiseks, valides nende viinamarjaistanduste parimad viinamarja sordid. Iga vein on kui ainulaadne ikoon, millel on tugev side selle veini ja päritolukoha suhtes.

COYAM

Coyam on Emiliana veinimõisa tippvein, mis esindab nende filisoofiat ja põhjust, miks Emilianaga alustati. Coyam tähendab Mapuche põlisrahvale Tšiili keeles “ Tšiili tamm” , kes olid Kesk- ja Lõuna Tšiili algsed elanikud. Tammed ümbritsevad viinamarjaistandust, kus on see vein sündinud.