Sale!

Cabernet Sauvignon, Cantina, Friuli Grave, Le Monde

Sale!Avallone – Hea maitse liidab!
6.99 
9.32 €/L

Toode laost otsas

Weight
75 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Piirkond
Tootja
Bränd
Viinamari
Alkoholisisaldus
Maitse
Stiil
Maht
Värvus
Serveerimistemperatuur
Kogus kastis

Toidusoovitus

ISELOOMUSTUS

Le Monde Cabernet Sauvignon on täidlane vein. Nauditavalt askeetliku iseloomuga, kuid puuviljaselt pehme kehaga.

TARBIMISSOOVITUS

Ideaalne sobivus röstitud lihadega.

AUHINNAD

Decanter World Wine Awards awarded 2013 – Bronze

SKU: 8034013470071 Categories: , , ,

Le Monde – Tuntud oma eripäraste ja kõrge kvaliteediga veinide poolest !

Vigneti Le Monde on Itaalias ja rahvusvaheliselt tuntud veinimõis, mis toodab eripärase iseloomu ja kõrge kvaliteediga veine Friuli-Venezia Giulia maakonnas. Nad on pühendunud austamaks maad ja looduspärandit, et toota kvaliteetseid veine.

Le Monde veinimõis asutati aastal 1970 ja kuni 2008. aastani juhtis seda Pistioni perekond. Tänapäeval juhib veinimõisa Maccan’i perekond , kelle soov oli veinide kvaliteet tõsta kõrgemale tasemele. Veinimeistriks on hetkel Alex Maccan, kes suhtub veinide tootmisse suure kire ja entusiasmiga.

Veinimõisa kasutuses on 55 hektarit maad ja viinapuude keskmiseks vanuseks on 30 aastat. Sealsed mullad on segu savist ja kriidist. Kinnistu äärealad on kaetud metsaga, et veinimõisas oleks mitmekesisem bioloogiline kooslus. Kogu veinimõisa põlde üritatakse harida jätkusuutlikult ja võimalikult lähedal orgaaanilisele tootmisele.

Aastate jooksul on Alex õppinud tootma silmapaistvalt maitsvaid, puuviljaseid ja tasakaalustatud veine. Selle tõestuseks sai Alex esimese veinimeistrina selles piirkonnas Gambero Rosso ajakirja poolt “tre bicchieri” auhinna. See auhind antakse ainult erakordsete veinide eest.