Sale!

Alcohol Free Irish Cider, Magners

Sale!Avallone – Hea maitse liidab!
0.99 
3.00 €/L
Weight
33 kg
Tootegrupp
Päritolumaa
Bränd
Maht
Kogus kastis

ISELOOMUSTUS

Värskendav Magners’i siider võimaldab nautida siidri maitseid ilma vastutuseta, mis kaasneb alkoholiga. Maitses tunda õuna, puuvilju, krõbesust ja täidlust, hästi tasakaalustatud naturaalseid maitseid.

Hinnale lisandub pant 0,1 eur.

SKU: 5391516875028 Categories: , ,

Kõige tuntum ja pea 50 riigis armastatud Iiri siider on Magners. William Magner alustas siidri tootmist Clonmel’is (vanas iiri keeles “Mee org”) 1930ndatel. Parimad siidriõunad on need, mida maitstes tavaliselt “ptüi!” hüüataks ja sajatuste saatel hammustatud tüki välja sülitaks. Õnneks on Clonmel’is tänu jahedale ilmale, natukesele päikesele ja pidevale kergele vihmale õunapuud säärastest õuntest lookas. Magner lisas mõrudatele õuntele magusaid ja hapukaid, et käärimiseks piisavalt suhrut jaguks ja maitse tasakaalus oleks. Tema retsepti järgides valmistatakse Magnersi siidrit tänaseni 17 erinevast õunasordist.

Õuntest pressitakse mahl välja alles siis, kui nad on ise puu otsast alla potsatanud. Mahl pressitakse ja kääritatakse traditsioonilisel viisil koos pärmitüvedega, mis on pärit Magnersi esimestest vaatidest. Erinevalt teistest siidritootjatest Magners oma siidrit ei pastöriseeri, vaid filtreerib. Pudeldatud siider jäetakse laagerduma pimedasse 18-24 kuuks.