Slide

NATURAALSED TOONIKUD INGLISMAALT

Lamb & Watt toonikud on valmistatud sinisest agaavist ja puhtast veest Loode-Inglismaa järvistust.

Naturally Light Tonic Water

Lamb & Watt Naturally Light Tonic Water valmistamisel on kasutatud orgaanilist sinist agaavet, hiniini cinchona puust ja Loode-Inglismaal asuva Lake District’i allikavett. Omanäoline, värskendav ja madala kalorsusega toonik.

LambWatt_NaturallyLight_200ml_

Oringinal Tonic Water

Lamb & Watt Oringinal Tonic Water valmistamisel on kasutatud orgaanilist sinist agaavet, hiniini cinchona puust ja Loode-Inglismaal asuva Lake District’i allikavett. Klassikaline toonik, kus on heas tasakaalus mõru ja magus maitse.

LambWatt_Original_200ml_
Slide 1
Leedripuuõite džinnikokteil
Image is not available

50ml leedripuuõitelikööri
25ml dzinni

Lisa rohkelt jääd, sidrunilõik ning võimalusel leedripuuõisik.

Cucumber Tonic Water

Lamb & Watt Cucumber Tonic Water valmistamisel on kasutatud kurgi ekstrakti, hiniini cinchona puust, orgaanilist sinist agaavet ja Loode-Inglismaal asuva Lake District’i allikavett. Värskendav toonik, mis jätab suulakke värske maitse, tunda Granny Smith õunu.

Lamb_Watt_cucumber

Basil Tonic Water

Lamb & Watt Basil Tonic Water on valmistatud basiilika ekstraktist, orgaanilisest sinisest agaavest ja Loode-Inglismaal asuva Lake District’i allikaveest.
Rohuse maitsega, tunda hiniini, basiilikas jätab meeldivalt kuiva järelmaitse.

Lamb_Watt_basil
Slide 1
Basiiliku-sidruni
viinakokteil
Image is not available

45ml Sidruni viina
150 ml Lamb & Watt Tonic Water

Lisa kaunistuseks paar basiilikulehte ning rohkelt jääd.

Hibiscus Tonic Water

Lamb & Watt Hibiscus Tonic Water valmistamisel on kasutatud hibiskuse õisi, hiniini cinchona puust, orgaanilist sinist agaavet ja Loode-Inglismaal asuva Lake District’i allikavett. Maitses tunda lillelised noodid, millele järgneb kergelt hapukas maitse, lastes hibiskusel vaikselt areneda kuni suhkrustatud lõppmaitseni.

LambWatt_Hibiscus_200ml_

Ginger Ale

Lamb & Watt Ginger Ale on valmistatud ingveri ekstraktist, orgaanilisest sinisest agaavest ja Loode-Inglismaal asuva Lake District’i allikaveest. Mitmekülgne ja elav toonik.

LambWatt_GingerAle_200ml_
[/vc_section]
Slide 1
Hibiskuse kokteil
Image is not available

45ml Džinni
150 ml Lamb & Watt Hibiscus Tonic

Lisa kõigepealt klaasi jää, mille järel vala dzinn ning seejärel toonikut klaasi servani. Kaunistuseks laimi või sidruniviil.

[/vc_section]