Clausthaler tähistab 40. aasta möödumist alkoholivaba õlu leiutamisest

Clausthaler räägib loo sellest, kuidas punt Saksamaa õllepruulijaid otsustasid õllemaailma igaveseks muuta. 1979 aastal leiutasid nad unikaalse õlle valmistamise meetodi, mida varem polnud teised õlletootjad suutnud teha – pruulida esimene tõeliselt maitsev alkoholivaba õlu. Clausthaler pani alkoholivaba õllega aluse täiesti uuele kategooriale, mis tänapäeval on kõige kiiremini kasvav õlleliik maailmas.  Clausthaler on täiuslik valik järjest kasvavale sihtgrupile, kes otsib looduslikke ja hästi valmistatud tooteid.

Õllemeistrid ei piirdunud vaid Clausthaler Original’i valmistamisega, peagi lisandusid valikusse Clausthaler Lemon ja maailma esimene humalane alkoholivaba õlu Clausthaler Unfiltered.

Õllevalmistamisel kasutati käsitöö õlledele omast tehnikat nagu kuiv-humaldamine, kus peale virde kääritamist lisatakse sinna humalad, mis annavad õllele võimsama aroomi ja ei lisa kibedust.

Tulemuseks on rikkalik naturaalne õlu, millel on kargelt mõru maitse, linnastest tulenev magusus ja kaunis kuldne värvus.

Tänu täielikule pühendumusele alkoholivaba õlle tootmises ja uute tehnikate kasutusele võtmises on nad tänaseks päevaks kõige enam auhindu saanud alkoholivaba õlle brand maailmas.  Kogu tootmine toimub ainult Saksamaal, kust toode eksporditakse igasse maailma nurka. Kuigi Clausthaler saab 2019. aastal juba 40 aastaseks, on nende ambitsioonid jätkuvalt kõrgustes.